BK Centre ‒ 2 vs Hidraulinės sistemos (65:119)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Veteranas dar turi parako ‒ 65 pelnyti S. Klimkevičiaus taškai nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į pergalę

2016 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 15:02 val., peržiūros: 1322

Šeštadienį, gruodžio 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, Top Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos BK „Centre – 2“ (1-5) ir svečių „Hidraulinių sistemų“ (4-1) krepšininkų. Šiandien gimtadienį švenčiančio S. Klimkevičiaus šou ir 65 jo pelnyti taškai leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti lengvą pergalę prie BK „Centre – 2“ ekipą 65:119.

Jau nuo pat rungtynių pradžios buvo aišku, kad šiandien – S. Klimkevičiaus diena. Per kiek daugiau nei 3 pirmąsias rungtynių minutes S.Klimkevičius surinko 13 taškų ir leido „Hidraulinėms sistemoms“ įgyti dviženklį pranašumą 4:15. Antroje kėlinuko pusėje M.Zurabashvili tritaškai leido BK „Centre – 2 “ ekipai šiek tiek priartėti iki 10:19, tačiau kėlinukas pasibaigė penkiais paeiliui S. Klimkevičiaus taškai, po kurių svečiai pirmavo 12:29.

Antrajame kėlinuke ir toliau komandos draugai ieškojo S. Klimkevičiaus, kuris kėlinuko pradžioje pelnė 8 taškus, po kurių „Hidraulinės sistemos“ buvo priekyje 19:41. Kėlinuko pabaigoje iššovė ir G.Tumasonis, kurio metimų dėka svečiai įpusėjus rungtynėms išlaikė didesnę nei dvidešimties taškų persvarą 31:54.

Trečiajame ketvirtyje M.Šumlinskas pataikė kelis metimus iš po krepšio, o „Hidraulinės sistemos“ įpusėjus kėlinukui buvo priekyje 33:63. Tada vėl atėjo S. Klimkevičiaus valanda – 13 pelnytų taškų paeiliui ir „Hidraulinės sistemos“ toliau didina savo persvarą iki 40:78.

Ir toliau rungtynėse S.Klimkevičius buvo nesustabdomas. Simboliška, bet šimto taškų ribą taip pat peržengė šis žaidėjas. Ketvirtajame kėlinuke iš BK „Centre – 2“ ekipos galima išskirti S.Pedos, kurio taiklūs tolimi metimai ir prasiveržimai neleido šeimininkams būtų dar labiau sutriuškintiems. Galutinis rungtynių rezultatas 65:119.

Šiandien gimtadienį švenčiantis šių rungtynių didvyris S.Klimkevičius pasibaigus susitikimui sakė: „ačiū labai komandos draugams, kurie man įteikė puikią dovaną – tai pati geriausia dovana, kokia galėjo būti“.

Rezultatyviausi rungynių žaidėjai:

BK Centre ‒ 2: Stas Pedos – 22 tšk., Michael Zurabashvili – 14 tšk., Denis Malinauskas – 11 tšk.

Hidraulinės sistemos: Saulius Klimkevičius – 65 tšk. (12 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 22 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gytautas Tumasonis – 13 tšk.

Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 23:18 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Nemažai traumų pareikalavusiame pusfinalyje ‒ „Hidraulinių sistemų“ pergalė (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:56 val.)„Kauno NTI-PN“ prieš „Hidraulinės sistemas“ atsilaikė iki ilgosios pertraukos (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:46 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje užtikrintą pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:05 val.)„Laipsniai“ ir toliau stebina, šį kartą jų auka tapo „Hidraulinės Sistemos“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinės Sistemos“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:27 val.)