BC „Gazuotas pienas“ vs KMAIK (76:58)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 18 d., Penktadienis, 19:55 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ dėl pergalės pernelyg nepersistengė

2016 lapkričio 18 d., Penktadienis, 21:36 val., peržiūros: 1398

Penktadienį, lapkričio 18 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Gazuoto pieno“ ir svečių „KMAIK“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje atsipalaidavę žaidę aikštės šeimininkai po pertraukos susiėmė ir atitrūkę nuo varžovų iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 76:58 (20:17, 19:13, 22:11, 15:17).

Pačioje susitikimo pradžioje M.Stankevičius pelnė penkis taškus iš eilės ir taip išvedė šeimininkus į priekį, tačiau čia pat „KMAIK“ rezultatą išlygino. Kiek vėliau BC „Gazuotą pieną“ į priekį timptelėjo Du tolimus metimus pataikęs P.Mykolaitis, tačiau ketvirčio pabaigoje geriau pasirodę svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkai ir vėl atitrūko, tačiau įpusėjus kėliniui spurtavę „KMAIK“ krepšininkai sumažino deficitą iki minimumo. Šįkart ketvirtį geriau užbaigęs BC „Gazuotas pienas“ ilsėtis išėjo turėdami dvynių taškų atotrūkį. 39:30.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos žaidėjai dar kiek sumažino atsilikimą, tačiau iškart po to sekė BC „Gazuoto pieno“ spurtas 8:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Nuo to laiko dominavę aikštės šeimininkai atotrūkį tik didino, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė jau dvidešimt taškų. Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, todėl BC „Gazuotas pienas“ pastebimai atsipalaidavo ir ėmė rungtyniauti individualiais veiksmais. Tuo puikiai pasinaudoję „KMAIK“ žaidėjai laimėjo paskutinį ketvirtį, tačiau tas nieko jau nekeitė ir užtikrinta pergale džiaugėsi Jomanto Eibuko kariauna. 76:58.

Po šios pergalės BC „Gazuotas pienas“ su dviem laimėjimais rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu „KMAIK“ patyrė pirmą nesėkmę ir turnyrinėje lentelėje žengia antri.

Po pergalės BC „Gazuoto pieno“ strategas Jomantas Eibukas kalbėjo: „Pirmą kartą susirinkome visa komanda, todėl pirmoje rungtynių pusėje šiek tiek buksavome, nes komandai dar reikėjo apsiprasti. Galėjome leisti pažaisti visiems, įskaitant ir mane. O šiaip, manau, laimėjome, nes turėjome ilgesnį suolelį ir šiaip, manau, esame kažkiek individualiai pajėgesnė komanda“.

BC „Gazuotas pienas“: Pijus Mykolaitis – 18 tšk., Mantas Stankevičius – 17 tšk., Juozas Kajokas – 8 tšk.

„KMAIK“: Lukas Patašius – 16 tšk., Imantas Šturma – 15 tšk. (10 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:52 val.)Nukraujavęs BC „Gazuotas pienas“ priešinosi tik tris kėlinius (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 21:38 val.) BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Top Sport“ C lygos aštuntfinalį „Kauno Rami“ pradėjo pergale ‒ įveikė vos penkiese žaidusius „KMAIK“ žaidėjus (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:57 val.)