Brentex Trailer vs BC „Boom“ (40:78)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda

2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 23:03 val., peržiūros: 1815

Pirmadienį, spalio 24-ąją, VDU „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „TopSport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Brentex Trailer“ ir svečių BC „Boom“ komandų.

Svečiai jau nuo pat pirmųjų minučių šovė į priekį, tačiau „Brentex Trailer“ kėlinio viduryje priartėjo prie varžovų, bet kėlinio pabaigoje svečiai ir vėl nutolo. Antrajame ir trečiajame kėliniuose BC „Boom“ tiesiog dominavo prieš savo varžovus ir susikrovė triuškinantį pranašumą. Nieko nelemiančiame kėlinuke šeimininkai kiek lengviau rinko taškus, bet jų atsilikimas vis augo. Svečiai iškovojo lengvą pergalę rezultatu 40:78 (14:23, 7:17, 6:16, 13:22).

Rungtynes dvitaškiu pradėjo BC „Boom“ puolėjas M.Tamošauskas, tačiau jau kitoje atakoje savo taškų sąskaitą atidarė ir svečiai išlygindami rezultatą. Sužaidus beveik 4 minutes svečiai spurtavo ir kiek nutolo nuo varžovų (5:11), bet įpusėjus ketvirčiui dvitaškį įmetė T.Chochlovas sumažindamas savo komandos deficitą iki 3 taškų (8:11). Antroje kėlinio pusėje šeimininkams buvo sunku rasti kelių varžovų krepšio link, o greitesnį žaidimo tempą diktavę svečiai įgijo dviženklę persvarą (12:22), bet iki kėlinio galo jos neišsaugojo – 14:23.

Antrasis ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai. A.Jašinskas dvitaškiu sumažino šeimininkų atsilikimą. Sužaidus 2 minutes P.Mitkus pelnė pirmuosius kėlinio taškus, savo komandai, pataikydamas iš toli. „Brentex Trailer“ šis kėlinukas, puolimo prasme, buvo tragiškas – pelnyti vos 7 taškai. Nuo visiško sutriuškinimo juos gelbėjo netaiklūs varžovų metimai. Nors šeimininkai pirmieji pelnė taškus šiame kėlinuke, tačiau po to jie varžovams leido pelnyti 7 taškus be atsako ir įgyti jau apčiuopiamą persvarą (16:30). Šeimininkai ir toliau nerado būdų kaip pelnyti taškus, o svečiai po truputį didino savo pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką „Brentex Trailer“ turėjo 19 taškų deficitą – 21:40.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams ir toliau žaidimas nesiklijavo, taip kaip jie norėtų. Skylės gynyboje leido varžovams dar labiau nutolti, o paties nekrito metimai, ent iš gerų padėčių. Įpusėjus ketvirčiui BC „Boom“ jau triuškino savo varžovus 25 taškais (23:48). Antroje ketvirčio pusėje svečiai ir toliau nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš varžovų. Per 5 minutes šeimininkai pelnė vos 2 taškus, į savo krepšį praleisdami 8. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu 27:56.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynese buvo tik formalumas. Abi komandos žaidė labai atsipalaidavusios ir atvirą „bėk ir mesk“ žaidimą. Komandos pradėjo dažniau klysti. „Brentex Trailer“ krepšininkai po 2 kėlinių taškų bado ir vėl pagaliau laisviau jautėsi puolime ir pradėjo rinkti taškus. Vienu metu komandas skyrė 42 taškai. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai kiek sušvelnino rezultatą, tačiau tai jų nuo sutriuškinimo neišgelbėjo. BC „Boom“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu 40:78.

Po laimėtų rungtynių BC „Boom“ treneris L.Gudaitis buvo patenkintas savo auklėtiniu žaidimu, ir tuo, kad esant didelei persvarai, komandos žaidimas neprastėjo: „Šiandien pergalę lėmė komandos žaidėjų meistriškumas. Žaidėjai dega noru žaisti, pelnyti taškus, tai turbūt juos labiausiai ir motyvuoja. Kadangi šiandien keitimų buvo, kas parvargsta buvo pakeičiamas, o kitas nuo suolo išeina su naujom jėgom ir stengiasi palaikyti žaidimo ritmą.“

Brentex Trailer: Martynas Jašinskas – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidas Mazaronis – 8 tšk., Tadas Chochlovas – 6 tšk.

BC „Boom“: Paulius Mitkus – 25 tšk. (8 rezult. perd.), Mantas Tamošauskas – 17 tšk., Dovydas Jurkevičius – 14 tšk., Augustinas Kučinskis – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)BC „Boom“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)