Akademija vs BC „Gazuotas pienas“ (75:60)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 23:52 val., peržiūros: 1578

Trečiadienį, lapkričio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Akademijos“ ir svečių BC „Gazuoto pieno“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę aikštės šeimininkai laikė iniciatyvą visų rungtynių metu, ko pasekoje pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 75:60 (30:16, 15:12, 18:12, 12:20).

Jau pačioje susitikimo pradžioje sunkiai taškus rinkęs BC „Gazuotas pienas“ leido varžovams pabėgti ir po dviejų iš eilės taiklių L. Šaulevičiaus tritaškių metimų „Akademija“ įgijo trylikos taškų persvarą. Kiek vėliau svečiai bandė vytis, tačiau niekuo nenusileidę šeimininkai išsaugojo solidų pranašumą. Antrame ketvirtyje ir toliau puikų puolimą demonstravę aikštės šeimininkai dar labiau nutolo nuo varžovų įgydami 21žieno taško atotrūkį. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečiai, po M. Stankevičiaus keturių taškų iš eilės, nežymiai sušvelnino deficitą. 45:28.

Po ilgosios pertraukos puolimą šiek tiek pagerinęs BC „Gazuotas pienas“ pradėjo rinkti taškus, tačiau niekuo nenusileidusi „Akademija“ žengė koja kojon, ko pasekoje skirtumas tarp komandų kurį laiką nekito. Vis tik, trečią kėlinuką sėkmingiau užbaigę aikštės šeimininkai dar labiau nutolo nuo priešininkų. Paskutinės rungtynių dalis tebuvo formalumas, ko pasekoje buvo galima įžvelgti „Akademijos“ atsipalaidavimą. Būtent tuo pasinaudoję svečiai sužaidė kelias rezultatyvias atkarpas, kurių dėka jų deficitas šiek tiek sumažėjo. Vis tik, faktas, jog pergalę pasiekė aikštės šeimininkai, nesikeitė. 75:60.

Po pergalingų rungtynių Linas Juknys kalbėjo: „Susirinkome tik šešiese, o pergalę lėmė didesnis noras laimėti. Prieš tai žaidėme dvejas rungtynes, pralaimėjome prieš favoritus, todėl labai norėjosi atsirevanšuoti. Šių varžybų analizuoti nėra didelės prasmės, bet neįtikėtina, jog laimėjome taip lengvai“.

„Akademija“: Vytautas Bunikis – 16 tšk. (10 atk. kam.), Nerijus Aleknavičius – 15 tšk., Lukas Šaulevičius – 13 tšk., Aurimas Juozapaitis – 12 tšk., Artūras Nausėda – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 15 tšk., Marius Zaviliauskas – 12 tšk., Justinas Pileckas – 11 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)Nukraujavęs BC „Gazuotas pienas“ priešinosi tik tris kėlinius (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 21:38 val.) BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:03 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)Priešnuodžių Andriaus Gedmino pataikymui neradęs BC „Gazuotas pienas“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pranašumą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)