A. S. K. „Persvara“ vs Šilainiai (79:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

A. S. K. „Persvara“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir žengė į pusfinalį

2016 balandžio 21 d., Ketvirtadienis, 22:41 val., peržiūros: 1668

Balandžio 21 dieną T. Ivanausko mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai A. S. K. „Persvara“ priemė formalius svečius „Šilainius“. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes rezultatu 85:73 laimėjo A. S. K. „Persvara“, o antrose pergalę iškovojo „Šilainiai“ 96:74.

Rungtynių pradžioje du tritaškius pataikė „Šilainiai“ (0:6). Trečią minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė A. S. K. „Persvara“ (2:6). Vėliau pamažu persvara augo svečių naudai. Likus žaisti trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (8:18), o minutės pertraukėlės paprašė A. S. K. „Persvara“ (8:18). Po jos du taškus pelnė „Šilainiai“, bet kėlinio pabaigą daug geriau sužaidė A. S. K. „Persvara“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (18:20).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Šilainiai“ (18:22). Netrukus „Šilainių“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję A. S. K. „Persvara“ pelnė 12 taškų be atsako (30:22). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Šilainiai“ pradėjo vytis varžovus. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (35:32), o A. S. K. „Persvara“ paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 20 minučių komandas skyrė tik vienas taškas (39:38).

Antrą rungtynių pusę geriau pradėjo A. S. K. „Persvara“, kurie pelnė 10 taškų be atsako ir trečią minutę pirmavo rezultatu 49:38. Netrukus pirmus taškus pelnė „Šilainiai“, o sekančią minutę jie sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (49:43). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė šeši taškai (51:45), o minutės pertraukėlės paprašė A. S. K. „Persvara“. Po jos šeimininkų persvara pradėjo augti, o likus minutei su puse komandas skyrė 16 taškų (61:45). Po minutės pertraukėlės, kurios paprašė „Šilainių“ komanda, A. S. K. „Persvara“ išsaugojo 16 taškų pranašumą (64:48).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 18 taškų (71:53), o „Šilainiai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „Šilainiai“ ma-žino varžovų persvarą. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų (73:62). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienuolika taškų (77:66), o minutės pertraukėlės paprašė „Šilainiai“. Per likusį laiką A. S. K. „Persvara“ išsaugojo pranašumą ir įveikė varžovus rezultatu 79:70.

A. S. K. „Persvara“ laimėjo seriją rezultatu 2:1 ir pusfinalyje susitiks su „Nebajeriu“.

A. S. K. „Persvara“ komandos treneris E.Šipila: „Labai emocingos rungtynės buvo. Pirmose rungtynėse iškovojome pirmą pergalę, antrose rungtynėse pralošėme dideliu taškų skirtumu. Dėl to šiandien tikėjomės kietos kovos ir buvo tokia kova, šiek tiek per grubi sakyčiau. Norėjosi gražesnės, bet dėl to ir verta kovoti.“ Paklaustas, kur buvo pagrindinis pranašumas šiandien, treneris atsakė: „Manau tiesiog daugiau metimų įmetėme ir pradėjome žaisti daugiau komandiškai, ne po vieną.“ Paklaustas, kaip susitvarkė su varžovų aukštaūgiais, treneris atsakė: „Tiesiog kiekvienose rungtynėse akcentuojame, kad žaidėjai po krepšiu atsitverinėtų varžovus, o autsaiderių etiketė mums padeda. Ttikiuosi, kad ir pusfinalyje padės.“

A. S. K. „Persvara“: Vytautas Bereiša – 23 tšk., Saulius Pakalniškis – 19 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 12 tšk., Rokas Šipila – 10 tšk. (15 atk. kam.)

Šilainiai: Henrikas Paulauskas – 20 tšk. (9 išpr. praž.), Vitoldas Kapočius – 13 tšk., Tadas Vaitkūnas – 11 tšk.

A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę (2016 sausio 15 d., penktadienis, 02:15 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)