A. S. K. „Persvara“ vs Nebajeris (75:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 29 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

A.S.K. „Persvaros“ ir „Nebajerio“ serijoje prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių

2016 balandžio 29 d., Penktadienis, 22:39 val., peržiūros: 1333

Balandžio 29-ąją dieną, penktadienį, Kauno technikos kolegijoje įvyko antrosios „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės pusfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynės tarp namuose žaidusios A.S.K. „Persvaros“ ekipos ir svečių „Nebajerio“ krepšininkų. Pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi dramatiška „Nebajerio“ ekipos pergale rezultatu 59:60.

A.S.K. „Persvara“ rungtynes pradėjo dviem taikliais tritaškiais metimais, kurių autoriais buvo S.Pakalniškis ir V.Bereiša. Tačiau „Nebajerio“ krepšininkai labai greitai davė atsaką į priešininkų toliašaudę artileriją ir po taiklių M. Ežerskio ir M. Krūvelio metimų svečiai buvo priekyje 6:8. Ir toliau abiems ekipoms puikiai sekėsi pelnyti taškus ir įpusėjus ketvirčiui 16:14 jau pirmavo šeimininkai. Kėlinuko pabaigoje A.S.K. „Persvaros ekipos krepšininkas M.Satkevičius pataikė kelis sunkius metimus, po kurių aikštelės šeimininkai buvo priekyje 22:19.

Antro kėlinuko pradžioje M.Kazickas inicijavo „Nebajerio“ mažą spurtą, po kurio svečiai įsiveržė į priekį 22:25. Visgi, šeimininkai neleido ilgai džiaugtis varžovams turima persvara ir įpusėjus ketvirčiui įsiveržė į priekį 29:27. Nors „Nebajeris“ ir bandė perimti rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau aikštelės šeimininkai to neleido jiems padaryti. Kėlinuko pabaigoje po M.Satkevičius perimto kamuolio į greitą ataką pabėgęs S.Pakalniškis leido A.S.K. „Persvarai“ turėti tą patį, kaip ir po pirmo kėlinuko, trijų taškų pranašumą 37:34.

Trečio ketvirčio pradžioje geriau atrodė „Nebajerio“ ekipa, kuri po taiklių R. Sadausko baudos metimų išlygino rungtynių rezultatą 41:41. Tačiau tada penkis iš eilės taškus įmetė S.Pakalniškis, dvitaškį pridėjo M.Satkevičius ir A.S.K. „Persvara“ nutolo 48:41. Kėlinuko pabaigoje ir toliau šeimininkai krovėsi pranašumą ir daugiausia E. Šipilos taiklių metimų dėka nutolo 60:45. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko šiek tiek sušvelninti pranašumą ir M.Krūvelis taikliu tolimu šūviu likus žaisti kelias sekundes iki ketvirčio pabaigos aptirpdė A.S.K. „Persvaros“ persvarą iki 62:52.

Ketvirto kėlinuko pradžioje „Nebajeris“ parodė, jog šiose rungtynėse dar niekas nebaigta. Po tritaškį įmetė R.Sadauskas ir M.Krūvelis, po kurių skirtumas tapo vos keturi taškai 62:58. Po to abi ekipos visiškai sustojo puolime, kuomet apie tris minutes nei viena, nei kita ekipa nesugebėjo pelnyti nė vieno taško. Tačiau tylą nutraukė taiklus tolimas M. Satkevičiaus metimas, po kurio A.S.K. „Persvara“ buvo priekyje 65:58. Visgi „Nebajerio“ krepšininkai nesiruošė pasiduoti, surengė lemiamą spurtą ir po taiklaus T. Čiuplio dvitaškio jų deficitas buvo minimalus 70:69 ir iki ketvirto kėlinio galo buvo likusios žaisti 14 sekundžių. Tačiau svečiams nepavyko subauduoti A.S.K. „Persvaros“ krepšininkų aikštelės viduryje, ko pasekoje taikliu dvitaškiu su pražanga juos nubaudė M.Satkevičius. Taiklus šio krepšininko baudos metimas nulėmė šių rungtynių nugalėtoją. Rungtynes rezultatu 75:69 laimėję A.S.K. „Persvaros“ krepšininkai išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1.

Po rungtynių A.S.K. „Persvaros“ krepšininkas E.Šipila apie sausą ketvirto kėlinuko pradžią, per kurią leido priešininkams prisivyti, sakė, jog komanda norėjo kuo greičiau pasiekti pergalę ir tas ketvirtajame kėlinuke pakišo koją, kadangi komandos krepšininkai dažnai perskubėdavo, tačiau didelis noras iškovoti pergalę ir išlyginti serijos rezultatą bei pataikyti keli svarbūs metimai leido laimėti. Anot krepšininko, visa komanda tikisi laimėti sekančias rungtynes ir taip žengti į Mažosios taurės finalą.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

A. S. K. „Persvara“: Marius Satkevičius – 27 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Edgaras Šipila – 9 tšk.

Nebajeris: Mindaugas Krūvelis – 20 tšk., Rytis Sadauskas – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Kazickas – 15 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Čiuplys – 10 tšk.

BC „Boom“ palaužė „Nebajerio“ pasipriešinimą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:29 val.)A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)„Šilainiai“ atsirevanšavo A.S.K.„ Persvara“ komandai ir išlygino serijos rezultatą (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 02:01 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)Po didžiosios pertraukos dominavęs „Nebajeris“ pasidabino bronziniais medaliais (2016 gegužės 07 d., šeštadienis, 00:25 val.)BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:01 val.)