KK „13“ vs A. S. K. „Persvara“ (65:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 29 d., Antradienis, 20:55 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį

2016 kovo 29 d., Antradienis, 23:11 val., peržiūros: 1259

Kovo 29 dieną, 20:55 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos, „Mažosios“ taurės komandos KK „13“ (šeimininkai) ir A. S. K. „Persvara“ (svečiai). Abi komandos susirinko žaisti lemiamų, trečiųjų aštunfinalio rungtynių. Kaip ir buvo galima tikėtis susitikimas buvo labai kovingas ir atkaklus, galima sakyti, kad komandos iš šios serijos išspaudė viską, nes net po 40 minučių žaidybinio laiko vis dar nebuvo aiškus nugalėtojas. Pratęsimas taip pat niekuom nesiskyrė nuo prieš tai vykusio žaidimo, o po dramatiškų paskutinių sekundžių pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį atiteko A. S. K. „Persvara“ krepšinkams, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 65:67.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė taip nerezultatyviai, jog sužaidus kone pusę kėlinuko rezultatas labiau priminė futbolo rungtynes nei krepšinio, o A. S. K. „Persvara“ pirmavo rezultatu 0:2. Vis tik vėliau komandos prisitaikė, krepšininkai pagaliau pajuto savo žaidimą ir rungtynės tapo rezultatyvesnės, o tuo pačiu ir įdomesnės. Pats žaidimas visą laiką vyko labai lygiai ir nei viena pusė nesugebėjo nors kiek rimčiau nutolti. Tam įtakos turėjo ir dažni keitimai, bei pertraukėlės, nes komandos puikiai jautė rungtynių svarbą ir žaidė labai susikaupę. Ilgoji pertrauka prasidėjo A. S. K. „Persvara“ turint nedidelį, 4 taškų, pranašumą 24:28.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau žaidimas vyko atakakliai. Tik viena pusė sužaisdavo nors kiek geresnę atkarpą, tuomet varžovai iškarto atsakydavo lygiai taip pat sėkmingai. Vis tik aikštelėje netrūko ir chaoso, žaidėjai labai prastai pataikė iš toli, o pražangų skaičius augo tikrai sparčiai. Rungtynėms artėjant į pabaigą tapo aišku, kad šį kartą kova vyks iki pat paskutinių akimirkų, o svarbiausiu momentu, esant lygiam rezultatui, KK „13“ turėjo kamuolį savo rankose. Likusios 34 sekundės leido šeimininkams tikėtis palankios baigties, tačiau metimas buvo netikslus, netrukus jie atkovojo kamuolį puolime, bet buvo vėl netikslūs, o gavę šansą ir trečiam metimui taip pat juo nepasinaudojo ir po 40 minučių rezultatas buvo lygus 51:51.

Pratęsimo metu iš pradžių į priekį pabėgo A. S. K. „Persvara“ ekipa, bet KK „13“ sugebėjo atsitiesti. Dabar buvo svarbus kiekvienas epizodas, o galiausiai viskas vėl turėjo paaiškėti per paskutines akimirkas. KK „13“ nors ir atsilikinėjo 1 taškeliu, bet turėjo nuostabią progą išlyginti, ar net persverti rezultatą savo naudai. Likus žaisti 8 sekundes baudų mesti stojo D.Butkus. Tačiau žaidėjo ranka sudrebėjo, jis prametė abu metimus, o kamuolį atsikovoję svečiai privertė varžovus prasižengti. Dabar A. S. K. „Persvara“ ekipos žaidėjas M.Satkevičius gavo progą baudų metimams. Nors pataikė tik kartą, bet nerukus varžovų chaotiška ataka užgęso ir labai sudėtinga pergalė atiteko A. S. K. „Persvara“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:67.

Edgaras Šipila (A. S. K. „Persvara“):

„rungtynės buvo sudėtingos, bet įdomios. Galėjom laimėti ir prieš tai buvusiame sustikime, bet tuomet atidavėme pergalę. Šiandien mums padėjo ir sėkmė, nes varžovai lemiamu metu jaudinosi ir prametė baudų metimus“.

KK „13“: Edgaras Zaidelis – 14 tšk. (12 atk. kam.), Giedrius Ūkelis – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Dominykas Butkus – 9 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 26 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Vytautas Bereiša – 10 tšk., Rokas Šipila – 8 tšk.

„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)A. S. K. „Persvara“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę (2016 sausio 15 d., penktadienis, 02:15 val.)„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)