Šilainiai vs A. S. K. „Persvara“ (96:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Šilainiai“ atsirevanšavo A.S.K.„ Persvara“ komandai ir išlygino serijos rezultatą

2016 balandžio 15 d., Penktadienis, 02:01 val., peržiūros: 1190

Ketvirtadienį, balandžio 14-ąją, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, Mažosios taurės, antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose sutiko šeimininkų „Šilainių“ ir svečių A.S.K.„ Persvara“ komandos. Pirmąsias rungtynes namų salėje laimėjo A.S.K.„ Persvara“ 12-os taškų skirtumu. Šiandienos rungtynės „Šilainių“ komandai buvo „mirk – gyvenk“ svarbos, tad nuo pat pradžių šeimininkai stengėsi įrodyti savo pranašumą. Nors rungtynių pradžioje vyravo lygus žaidimas, tačiau ketvirčio pabaigoje „Šilainiai“ spurtavo ir atitrūko dviženkliu skirtumu. Svečiams nepavyko išlipti iš duobės ir jų atsilikimas tik didėjo, o šeimininkai nemažino apsukų ir iškovojo solidžią pergalę, bet išlygino ketvirfinalio serijos rezultatą – 96:74 (26:16, 27:11, 23:25, 20:22).

Pirmasis kėlinukas iš pradžių žadėjo rimtą kovą. Svečiai kiek geriau pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį, bet H.Paulauskas ir M.Karauskas buvo nesustabdomi puolime. Netrukus tritaškį pridėjo V.Kapočius ir „Šilainiai“ pagaliau atitrūko. A.S.K.„ Persvara“ žaidėjams sunkiai sekėsi stabdyti įsibėgėjusią varžovų komandą, kai visi žaidėjai pradėjo rinkti taškus. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai spurtavo 16:4 ir po kėlinio jau turėjo dviženklę persvarą – 26:16.

Antrasis ketvirtis ir toliau priklausė šeimininkams jie ir toliau dominavo abiejose aikštelės pusėse bei didino savo komandos persvarą, kuri įpusėjus kėliniui po H. Paulausko dvitaškio buvo jau triuškinanti (39:20). A.S.K.„ Persvara“ žaidėjams sunkiai sekėsi rinkti taškus, nekrisdavo metimai net iš gerų situacijų, o ir klaidas varžovai vertė lengvais taškais iš greito puolimo. Prieš ilgąją pertrauką „Šilainiai“ turėjo solidų 26 taškų pranašumą – 53:47.

Po didžiosios pertraukos žaidimo iniciatyvą perėmė svečiai, pasinaudoję tuo, kad varžovai jau patikėjo pergale ir truputį atsipalaidavo. Nors A.S.K.„ Persvara“ žaidėjai ir stengėsi sumažinti atsilikimą, tačiau rinkti taškus ir toliau buvo sunkoka, o ir „atlošti“ reikėjo labai daug. Tiesa, „Šilainių“ krepšininkai antroje ketvirčio pusėje susiėmė ir vėl trūktelėjo į priekį. Sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes komandas skyrė rekordiška, 30 taškų, šeimininkų persvara. Besibaigiant kėliniui svečiams pavyko aptirpdyti savo deficitą, tačiau jis visdar buvo labai didelis – 76:52.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. A.S.K.„ Persvara“ komandos krepšininkams taip ir nepavyko priartėti prie varžovų ir atkurti bent menkiausios intrigos bei buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 96:74. „Šilainių“ krepšininkai išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 1:1.

* Abi komandos po rungtynių susilaikė nuo komentarų.

Šilainiai: Karolis Zubernis – 22 tšk., Vitoldas Kapočius – 21 tšk., Henrikas Paulauskas – 18 tšk. (19 atk. kam., 11 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

A. S. K. „Persvara“: Vilius Narbutas – 15 tšk., Marius Satkevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Juknevičius – 13 tšk., Nerijus Gintautas – 10 tšk.

„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo pergale pradėjo aštuntfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:23 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)