Vilkijos gimnazija vs Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (60:90)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 13:30 val. @ Sporto ir laisvalaikio klubas „Karpynė“, Karpynės g. 2, Gabšių k., Raseinių raj., LT-60192

Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės čempionai Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija

2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 02:31 val., peržiūros: 1150

Pirmadienio popietę vyko Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės Didysis finalas. Jame jėgas pasitikrint turėjo Vilkijos gimnazija bei Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija. Nors pirmuosius rungtynių taškus pelnė Vilkijos gimnazija žaidėjas N.Petrauskas, tačiau Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija greitai perėmė iniciatyvą ir S.Andraitis, M.Plavinskas, B.Ilevičius pastangomis pirmą kėlinį laimėjo 24:15. Antrajame kėlinyje toliau vyko lygi kova, tačiau priartėti labiau Vilkijos gimnazijai sekėsi sunkiai. Kėlinys baigėsi lygiai o į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 31:40.

Tiek viena tiek kita komanda stengėsi žaisti komandinį žaidimą. Puolime pasižymėdavo vis skirtingi komandų žaidėjai, o po trečiojo kėlinuko Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos pranašumas išaugo iki 47:60. Paskutinis kėlinys blogai susiklostė Vilkijos gimnazijai. Jie ne tik kad neturėjo šansų kibti į lemiamą kovą, tačiau sugebėjo atsilikti kone triuškinančiu deficitu. 60:90 tokiu rezultatu baigėsi finalas ir neabejotinai čia čempionais save gali vadinti Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija.

Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė Biržų „Saulės“ gimnaziją (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos krepšininkai šventė sunkią pergalę prieš svečius iš Joniškio (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:41 val.)Vilkijos gimnazija turėjo nemažai vargo su Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:37 val.)Po atkaklios kovos Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija pasiekė nelengvą pergalę (2017 kovo 31 d., penktadienis, 17:27 val.)Po permainingos kovos „Vilkijos gimnazija“ palaužė Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnaziją“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 08:26 val.)Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija turėjo paplušėti dėl pergalės prieš „Vilkijos“ gimnazistus (2017 kovo 31 d., penktadienis, 16:47 val.)