Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Biržų „Saulės“ gimnazija (63:58)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 12:00 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė Biržų „Saulės“ gimnaziją

2017 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 21:58 val., peržiūros: 886

Ketvirtadienį, balandžio 27 dieną, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje įvyko „Basketnews.lt“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos ir svečių Biržų „Saulės“ gimnazijos ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje kiek geriau žaidę svečiai žengė priekyje, tačiau po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą bei išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos. 63:58 (9:14, 14:20, 23:9, 17:15).

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, tačiau pirmieji ledus pralaužę svečių krepšininkai įgijo penkių taškų atotrūkį. Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę raseiniškiai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau ilgai nesnaudę Biržų „Saulės“ gimnazijos auklėtiniai ir vėl susigrąžino iniciatyvą bei iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo dviženklį atotrūkį. 23:34.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos krepšininkai surengė spurtą net 19:2, ko pasekoje ne tik persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir įgijo šešių taškų pranašumą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko sumažinti deficitą perpus. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje kova kurį laiką klostėsi apylygiai, tačiau vėliau šeimininkai ėmė tolti, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 63:58.

Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės čempionai Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:31 val.)Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos krepšininkai šventė sunkią pergalę prieš svečius iš Joniškio (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:41 val.)Po atkaklios kovos Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija pasiekė nelengvą pergalę (2017 kovo 31 d., penktadienis, 17:27 val.)