Birštono gimnazija vs Vilkijos gimnazija (64:71)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 18 d., Pirmadienis, 11:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Permainingose rungtynėse „Vilkija“ įveikė „Birštono“ gimnazistus

2016 balandžio 18 d., Pirmadienis, 14:05 val., peržiūros: 1163

Pirmandienį, balandžio 18-ąją, Birštone, buvo sužaistos KKL „Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės,vidurio Lietuvos pogrupio rungtynės, kuriose susitiko vietos „Birštono“ ir svečių „Vilkijos“ gimnazijų komandos. Rungtynės vyko banguotai. Nors mačą geriau pradėjo šeimininkai, tačiau po pirmojo kėlinio pirmavo svečiai. Antrąjame ketvirtyje jie nemažino apsukų ir turėjo apčiuopiamą persvarą, tačiau šeimininkai kėlinį baigė tritaškių šou ir prieš ilgąją pertrauką vėl šovė į priekį. Antrojoje rungtynių dalyje iniciatyva priklauso svečių komandai, o šeimininkams nebepavyko persverti rezultato ir jie buvo priversti pripažinti varžovų pergalę rezultatu 64:71 (14:17, 25:15, 8:21, 17:18).

Pirmasis kėlinukas geriau prasidėjo šeimininkams, kurie greit įgijo apčiuopiamą pranašumą (8:2), tačiau svečiai įpusėjus kėliniui išlygino rezultatą. Sužaidus dar porą minučių tolimu metimu T.Kasparavičius pirmą kartą išvedė savo komandą į priekį. Svečiai užtikrintai sužaidė ketvirčio pabaigoje ir jį baigė būdami priekyje – 14:17.

Antrasis ketvirtis ir toliau geriau klostėsi svečiams, netrukus jie atitrūko 9 taškais (16:25). Įpusėjus kėliniui svečiai ir toliau kontroliavo žaidimą, tačiau ketvirčio pabaigoje „Birštono“ gimnazijos krepšininkai surengė tikrą tritaškių šou. Per mažiau nei tris minutes jie pataikė 5 tolimus metimus ir tiesiog žlugdė savo opomentų pastangas apsiginti. Svečiai prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 7 taškų deficitą – 39:32.

Trečiajo kėlinio pradžioje ir toliau „Vilkijos“ gynybą draskė Kristupas Matuzonis, po kurio dvitaškio šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (43:32). Tačiau svečiai nebuvo pasiruošę pasiduoti ir labiausiai T. Vyšniausko pastangomis įpusėjus ketvirčiui vėl buvo priekyje minimalia persvara. „Birštono“ gimnazistai pateko į gilią duobę. Juos ištiko taškų badas, o ir gynyboje nesisekė sugaudyti varžovų, kurie vieną po kito pelnė taškus. Puikiai sužaidę trečiajį kėlinuką „Vilkijos“ krepšininkai prieš lemiamą rungtynių dalį turėjo 6 taškų persvarą – 47:53.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynese buvo tik formalumas. Sužaidus dvi minutes komandas jau skyrė 10 taškų. Šeimininkai kaip įmanydami stengėsi mažinti savo atsilikimą ir atkurti intrigą šiose rungtynėse, bet svečiai išlaikė 5-9 taškų pranašumą visą laiką ir šventė pergalę rezultatu 64:71.

Birštono gimnazija: Jonas Štangvaltas – 28 tšk., Kristupas Matuzonis – 14 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam.), Karolis Valatka – 14 tšk.

Vilkijos gimnazija: Tomas Vyšniauskas – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Gediminas Danilevičius – 14 tšk., Rokas Vaičiūnas – 10 tšk., Tadas Kasparavičius – 10 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Vilkijos“ gimnazija įveikė Prienų „Žiburio“ gimnaziją (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 13:41 val.)„Vilkijos gimnazija“ užtikrintai nugalėjo „Birštono gimnaziją“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 14:33 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su „Birštono“ gimnazija (2016 balandžio 12 d., antradienis, 14:02 val.)Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija gana nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:16 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi „Vilkijos“ gimnazija iškovojo bronzą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:24 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki Kauno „Saulės“ gimnazijos pergalė (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 15:54 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Gausiai sirgalių palaikoma Kauno „Saulės“ gimnazija susitvarkė su „Vilkijos“ gimnazija (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 14:11 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai nugalėjo „Birtšono gimnaziją“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)