Akademija vs Kauno TPMC (62:74)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno TPMC“ palaužė „Akademiją“ ir išlieka nepralaimėję

2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 20:14 val., peržiūros: 642

Sausio 28 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Akademija“ (6/2) ir svečiai – „Kauno TPMC“ (10/0).

Rungtynes „Kauno TPMC“ pradėjo keturiais taškais be atsako, tačiau į tai „Akademija“ atsakė puikiu puolimu ir įpusėjus kėliniui pirmavo 11:6. Tada D.Gudeliauskas po greitų atakų penkiais taškais išlygino rezultatą 11:11. Kėlinuko pabaigoje svečiai nesumetė baudų metimų, kuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo pirmąjį kėlinį 17:14.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem R. Puikio tritaškiais, po kurių „Akademija“ pirmavo 23:16. Visgi, tada taškais prapliupo G.Bartkus ir E.Ignatavičius, kurių vedini „Kauno TPMC“ krepšininkai po dviejų kėlinių buvo priekyje 36:42.

Trečiajame kėlinyje po I. Krukonio bei D. Gudeliausko tritaškių „Kauno TPMC“ įgijo dviženklį pranašumą – 43:56. Visgi, kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė „Akademija“, priatėjusi iki 53:60.

Trečiajame kėlinuke svečiai laikė iniciatyvą savo rankose ir po I. Krukonio tritaškio kėlinio viduryje pirmavo 58:70. Turimą persvarą svečiai išlaikė iki rungtynių pabaigos ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 62:74 (17:14, 19:28, 17:18, 9:14).

„Kauno TPMC“ įveikė „ICE“ ir išlieka nepralaimėję B lygoje (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:56 val.)„GZP“ pratęsė „Akademijos“ pralaimėjimų seriją (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 20:16 val.)„ICE“ įveikė „Akademiją“ ir nutraukė 8 paeiliui pralaimėjimų seriją (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė dar vieną pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:39 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nugalėjo „Akademiją“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Kauno TPMC“ puolimo mašina pervažiavo ir „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 18:55 val.)„Kauno TPMC“ pergalingai pradėjo sezoną (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)