ICE vs Kauno TPMC (67:90)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Kauno TPMC“ pasiekė dar vieną pergalę

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 21:39 val., peržiūros: 603

Antradienį V.Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ( 5/4) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“ (9/0).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Kauno TPMC“ surengė uraganinį puolimą ir laimėjo atkarpą 9:0 ( 10:19). „ICE“ toliau pralaimėjo kovą po savu krepšiu, kur svečiai puikiai pasinaudojo antrais šansai ir T.Jonkus buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ( 16:24). Antrame ketvirtyje „ICE“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau „Kauno TPMC“ greitai atstatė viską į vietas ( 22:32). I.Krukonis toliau smeigė tritaškius metimus, o svečiai išlaikė dviženklį pranašumą – 36:49.

Po ilgosios pertraukos ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau „Kauno TPMC“ įjungė aukštesnę pavarą, kur greitomis atakomis pasiekė rekordinį pranašumą ( 53:75). Lemiamame kėlinyje „Kauno TPMC“ toliau išlaikė savo susikrautą pranašumą, kur stabiliai užbaigė kelinuką ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 67:90 (16:24, 20:25, 17:26, 14:15)

Po laimėtų rungtynių „Kauno TPMC“ ekipos treneris, A.Žadeikis, kalbėjo:

„Pirmajame susitikime. Pirmus du kėlinukus žaidėme apyligiai, tačiau šiame susitikime žaidėjam pasakiau, kad nejuokauti su jais ir nuo pat pirmo kėlinuko stabiliai žaidėme prieš juos.“

„Kauno TPMC“ iškovojo eilinę triuškinančią pergalę (2019 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „ICE“ ir išlieka nepralaimėję B lygoje (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Kauno TPMC“ pergalingai pradėjo sezoną (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)„Kauno TPMC“ turėjo nemažai vargo kovoje su „GZP“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 21:07 val.)„Kauno TPMC“ puolimo mašina pervažiavo ir „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 18:55 val.)„Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Akademiją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:14 val.)