Kauno TPMC vs Pro Angels (71:90)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą

2019 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 20:40 val., peržiūros: 710

Ketvirtadienį Kauno TPMC sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno TPMC“ ( 12/0) ir svečių teisėmis atvykę „Pro Angels“ ( 4/5).

Rungtynės prasidėjo „Pro Angels“ spurtu ir po pusantros minutės atkarpos svečiai pirmavo 10:0. Po minutės pertraukėlės „Kauno TPMC“ toliau strigo gynyboje, o svečiai demonstravo uraganinį puolimą ir A.Žadeikis įpusėjus kėlinukui buvo priverstas išnaudoti antrą minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „Kauno TPMC“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje (16:35 ). Antrame ketvirtyje „Pro Angels“ buvo sunkiai įkandamas riešutėlis varžovams ir svečiai ketvirčio pabaigoje pasiekė rekordinį pranašumą – 29:55.

Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo žaisti taškas į tašką, bet „Pro Angels“ palaikė trisdešimt taškų pranašumą. Tik ketvirčio pabaigoje „Kauno TPMC“ ekipai pavyko surengti mini spurtą ir sušvelninti skirtumą iki 22 taškų ( 51:73). Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas. „Pro Angels“ atlaikė varžovų šturmą ir svečiai iškovojo triuškinančią pergalę bei privertė „Kauno TPMC“ patirti pirmą pralaimėjimą, rezultatu – 71:90 (16:35, 13:20, 22:18, 20:17)

Po laimėtų rungtynių „Pro Angels“ ekipos treneris, K.Ugintas, teigė:

„Buvo labai susikoncentravę į šias rungtynes. Rungtynių pradžioje pabėgome į priekį ir reikėjo tik išlaikyti atstumą. Mano manymu, pergalę nulėmė mūsų ekipos draugiškumas tarpusavyje.“

„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 21:07 val.)„Kauno TPMC“ puolimo mašina pervažiavo ir „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 18:55 val.)„Kauno autobusai“ pervažiavo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ turėjo nemažai vargo kovoje su „GZP“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė dar vieną pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Akademiją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:14 val.)