R2P Sport ‒ S/M vs Pro Angels (72:85)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nesunkioje kovoje “Pro angels” nukovė “R2P Sport – S/M” komandą

2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 20:41 val., peržiūros: 681

Vasario 4 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje susitiko “B” lygos komandos “R2P Sport – S/M” (šeimininkai) ir “Pro angels” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 72:85 (17:33, 10:17, 25:23, 20:12).

Pirmojo kėlinio pradžioje geriau sekėsi “Pro angels” komandai. Per tris minutes šiem pavyko išsiveržti į priekį rezultatu 4:14. Iki kėlino galo šeimininkams nepavyko skirtumo sumažinti ir po pirmo kėlinio “Pro angels” priekyje rezultatu 17:33. Antrajame kėlinyje situacija mažai keitėsi. Abi komandos žaidė greitai, akcentavo pirmą ilgą perdavimą, tačiau taiklesni buvo svečiai, kurie per antrąjį kėlinį dar labiau padidino savo pranašumą. Po antrojo kėlinio rezultatas 27:50 priekyje “Pro angels”.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Komandos toliau energingai kovojo, tačiau skirtumas tarp komandų praktiškai nekito. Trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo 52:73 “Pro angels” naudai. Ketvirtajame kėlinyje svečiai šiek tiek atsipalaidavo, o varžovai tuo pasinaudoję sumažino skirtumą iki 15 taškų. Tačiau pritrūko laiko panaikinti didelį varžovų pranašumą ir rezultatu 72:85 pergalę šventė “Pro angels”.

“Pro angels” komandos kapitonas D.Marčauskas: „Manau šiandien laimėjo draugiškumas komandoje“

„Pro Angels“ penketukas atsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:01 val.)5-iese susirinkę „Pro Angels“ nugalėjo „MRU VSA“ (84:78) (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:22 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„MRU VSA“ be didesnio vargo įveikė „ R2P Sport – S/M“ ir žengia į B lygos pusfinalį (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:44 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Pro Angels“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ ir žengė į B lygos finalą (104:78) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 21:45 val.)