„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kauno TPMC vs Akademija (79:61)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ pergalingai pradėjo sezoną

2018 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 23:48 val., peržiūros: 63

Ketvirtadienį, lapkričio 8 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC“ bei svečių „Akademija“. Komandos gan apylygiai žaidė pirmoje rungtynių pusėje, tačiau antroje rungtynių pusėje kur kas šviežesni atrodė aikštelės šeimininkai, kurie netrukus nutolo nuo savo varžovų ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, kelis sykius kartojo savo netaiklius metimus. Tuo tarpu svečių pozicinis puolimas kiek strigo ir jie turėjo nedidelį deficitą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:17. Antrojo kėlinio pradžioje „Akademija“ pelnė penkis taškus paeiliui ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Tuomet komandos pradėjo keistis po kelis sėkmingus išpuolius, tad skirtumas tarp komandų bangavo. Per likusį kėlinio laiką nei vienai ekipai nepavyko sužaisti sėkmingesnės atkarpos, o I.Krukonis antrąjį ketvirtį užbaigė taip pat, kaip ir pirmąjį – taikliu tolimu metimu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 42:36.

Trečiąjį kėlinį dviem taikliais tritaškiais pradėjo R.Puikys ir išlygino rezultatą. Tačiau tuomet septynis taškus be atsako pelnė „Kauno TPMC“ ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savas rankas. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai ir toliau nemažino apsukų. Jie netrukus pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:50. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Kauno TPMC“ įgijo jau 20-ies taškų pranašumą ir tai jau buvo rimtas pamatas pergalei. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir aikštelės šeimininkai pergalingai pradėjo „B“ lygos sezoną. Galutinis rungtynių rezultatas 79:61.

Algirdas Žadeikis („Kauno TPMC“):
“Vis dėl to varžovų buvo mažiau. Visų pirma, tai jie išsibaudavo turbūt daugiau, negu norėjo. O mūsų buvo daugiau, keitėmės ir turbūt turėjom daugiau jėgų“.

Panašios naujienos:
„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu