KM „Žalgiris“ vs GZP (67:70)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ nepasipriešino „GZP“

2019 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 22:18 val., peržiūros: 646

Ketvirtadienį, vasario 7 – ąją dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko B lygos rungtynės, tarp komandų KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir „GZP“ (svečiai). Tik šešiese susirinkę KM „Žalgiris“ krepšininkai rungtynių kontrolę prarado jau pirmąjame kėlinuke, kuomet svečiai nesunkiai atitrūko ir turėjo tik dviejų taškų pranašumą. Nors vėliau „GZP žaidime buvo juntamas atsipalaidavimas, šeimininkai jau lipo priešininkams ant kulnų ir žaidimas vyko taškas į tašką, bet jie nesugebėjo sugražinti intrigos ir pergalė atiteko svečiams, kurie laimėjo susitikimą rezultatu – 67:70.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė „GZP“ (0:2). Netrukus tuo pačiu atsakė KM „Žalgiris“. Vėliau komandos žaidė lygiai. trečia minutę komandas skyrė trys taškai (7:10). Ketverčio pabaigoje „GZP“ taikliu metimu sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų – 11:13.

Antrasis ketvertis vyko tuo pačiu scenarijumi visą kėlinį. Svečiai pradžiai padidindavo savo pranašumą, o tuomet geresnę atkarpą sužaisdavo svečiai ir sumažindavo atsilikimą iki minimalaus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 28:33.

Trečiame ketvirtyje abi komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, bet nei vienai, nei kitai komandai nepavyko kažko nuveikti.Ketverčiui įpusėjus, „GZP“ įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau tuomet krito į šiokią tokią duobę ir leido savo varžovams išlyginti rezultatą. Per likusį kėlinio laiką svečiai dar padidino savo pranašumą ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 50:59

Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo „GZP“, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai ir išlygino rezultatą. Svečių komanda labai kentėjo nuo metimų pataikymo. Ši bėda jiems neleido įgyti didesnio pranašumo, nei trys taškai. Nors lemiamu momentu „GZP“ išlaikė pranašumą savo rankose dėka geros gynybos ir taiklaus tolimo mėtimo ir iškovojo pergalę rezultatu – 67:70.

„GZP“ komandos treneris Jomantas Eibukas: Šiandiena darėme daug ekspermentu, nors laimėjome šiandiena, bet vos neprisižaidėme.

KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)„KM „Žalgiris““ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2018 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:06 val.)Negausiai susirinkę „Kauno autobusai“ nepasipriešino „GZP“ krepšininkams (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:45 val.) KM „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje vis tik patiesė Advokatų kontora „Konsus“ komandą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)Išlaikė pranašumą KM „Žalgiris“ komandą pavogė pergalę iš „MRU VSA“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)KM „Žalgiris“ džiaugiasi ‒ iškovota pirma sezono pergalė B lygoje (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)„Pro Angels“ susitvarkė su „GZP“ (80:71) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Kauno TPMC“ turėjo nemažai vargo kovoje su „GZP“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)