KM „Žalgiris“ vs R2P Sport ‒ S/M (78:73)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ džiaugiasi ‒ iškovota pirma sezono pergalė B lygoje

2019 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 21:44 val., peržiūros: 441

Ketvirtadienį, vasario 14 dieną, KM „Žalgirio“ sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos KM „Žalgiris“ bei svečių „R2P Sport – S/M”. Visų rungtynių metu komandos kovojo gana apylygiai ir aikštelės šeimininkai siekė iškovoti pirmąją pergalę. Pagaliau sėkmė ir jiems nusišypsojo bei jie iškovojo pirmąją sezono pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir įgijo šešių taškų pranašumą. Visgi, tuomet jie nesusitvarkė su fiziškais stipresniais varžovais po krepšiu ir greitai atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:21. Antrąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo „R2P Sport – S/M” ekipa, kuri po kelių atakų jau įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau kur kas geresnę atkarpą sužaidė KM „Žalgiris“ ir po kelių taiklių tritaškių turėjo jau tik minimalų atsilikimą. Visgi, ketvirtį sėkmingiau užbaigė svečiai ir atstatė solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:44.

Trečiojo kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. „R2P Sport – S/M” ekipa vis laikė pranašumą savo rankose, tačiau KM „Žalgiris“ neleido jiems nutolti. Pastarieji vis pavydavo savo varžovus, tačiau žioplos klaidos tiek puolime, tiek gynyboje vėl leisdavo nutolti svečių ekipai. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai smeigė du taiklius tolimus metimus ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 58:56. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo ne itin rezultatyviu žaidimu ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes, rezultatas buvo lygus. Vėliau svečiams buvo pavykę įgyti trijų taškų pranašumą, tačiau aikštelės šeimininkai greitai likvidavo atsilikimą, smeigė du taiklius tolimus metimus ir padėjo pamatą pergalei. Per likusį rungtynių laiką KM „Žalgiris“ atlaikė lemiamus varžovų išpuolius ir džiaugėsi pirmąją sezono pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 78:73.

„KM „Žalgiris““ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2018 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:06 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino „GZP“ (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Išlaikė pranašumą KM „Žalgiris“ komandą pavogė pergalę iš „MRU VSA“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:22 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:59 val.)Advokatų kontora „Konsus“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:34 val.) KM „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje vis tik patiesė Advokatų kontora „Konsus“ komandą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)