ASU ‒ Vytis 2 vs R2P Sport ‒ S/M (73:87)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“

2018 sausio 12 d., Penktadienis, 00:14 val., peržiūros: 623

Sausio 11 dieną, ketvirtadienį, A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, B lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa susitiko su svečiais „R2P Sport ‒ S/M“.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė nerezultatyviai, bet pirmoje pusėje kiek geriau atrodė svečių komanda (5:10), tačiau antroji kėlinio pusė jau priklausė šeimininkams. Jaunuolių iš Danijos vedama ekipa pavijo aržovus ir persvėrė rezultatą, tačiau komandiškai žaidę svečiai neleidos varžovams nutolti ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo tik vienu metimu – 24:22. Antrasis ketvirtis vyko banguotai – tai viena, tai kita komanda turėdavo geresnę atkarpą, tačiau netrukus tuo pačiu atsakydavo ir varžovai, o pats žaidimas vyko lygiai. Tai įrodo tik įrodė ir rezultatas, kuris įpusėjus kėliniui buvo 28:28, ir lygus išliko iki kėlinio pabaigos – 37:37.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „R2P Sport ‒ S/M“ komanda nutarė įjungti aukštesnę pavarą. Daugiau fizinės jėgos po krepšiu ir patirties turėję svečiai ėmė diktuoti sąlygas aikštelėje ir per pusę kėlinio susikrovė 9 taškų pranašumą (42:51). Antroje ketvirčio pusėje R. Ragausko auklėtiniams pavyko stabilizuoti padėtį ir skirtumas tarp komandų nebeaugo. Prastai iš toli atakavę „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkai kėlinuką baigė turėdami 8 taškų deficitą – 55:63. Lemiamame ketvirtyje svečių komanda ir toliau laikė žaidimo vadžias savo rankose, o patirtis ir užtikrintas žaidimas pirmaujant netrukus leido įgyti saugią 15-os taškų persvarą. Tolimais metimais gelbėtis bandę šeimininkai po 8 iš eilės U. Paškausko taškų priartėjo iki 9 taškų, tačiau tai buvo viskas ką jauniesiems krepšininkams šiandien pavyko padaryti. Galutinis rungtynių rezultatas 73:87 (24:22, 13:15, 18:26, 18:24).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2018 sausio 08 d., 09:35 val.
svarbu salė ne su vienu krepšiu...
Anonimas2018 sausio 07 d., 23:19 val.
kaip cia vienu metu tuoj pacios salei dvejos varzybos?D idomiai cia
„ASU ‒ Vytis 2“ visdar be pergalių ‒ krito ir prieš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandą (2018 vasario 02 d., penktadienis, 00:26 val.)„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:58 val.)Antrajame kėlinuke pabėgusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:56 val.)Pergalių badas baigėsi. Net 42 taškus per kėlinį pelnęs „ASU ‒ Vytis 2“ palaužė BC „Amber Grill“ (2018 vasario 09 d., penktadienis, 00:02 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.)Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)