ICE vs Rivjera baldai ‒ Grizliai (68:59)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grizlių“ ekipą

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 718

Trečiadienį, lapkričio 8 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ (šeimininkai) ir „Grizliai“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje D.Pap smeigė du tritaškius, po kurių „ICE“ įsiveržė į priekį 11:6. Bet į tai iškart svečių krepšininkas D.Kisielius atsakė tokiu pat taikliu tolimu metimu ir „Grizliai“ surengė nedidelį spurtą bei įsiveržė į priekį 14:15. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais ir pasibaigus jam rungtynėse buvo lygybė – 23:23.

Antrasis kėlinukas buvo visiškai nepanašus į pirmąjį. Abi ekipos dažnai klydo, prametinėjo metimus iš patogių padėčių, ko pasekoje nei viena komanda per šį ketvirtį nepelnė nė dešimties taškų. Visgi, trimis taškais po dviejų kėlinių priekyje buvo „ICE“ – 32:29.

Trečiajame kėlinuke po A. Ivanausko tritaškio šeimininkai atitrūko – 41:32. Bet kėlinuko antroje pusėje geriau žaidę „Grizliai“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Po trijų ketvirčių rungtynėse vėl buvo lygybė – 45:45.

Ketvirtajame kėlinuke „ICE“ vėl nutolo – 55:49. Visgi, „Grizliai“ sugebėjo labai greitai persverti rezultatą ir pirmavo 56:59. Bet tada tritaškį pataikė „ICE“ snaiperis M.Maslenikovas, taip inicijuodamas šeimininkų spurtą 12:0, kuris nutiesė „ICE“ ekipai kelią į pirmąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:59 (23:23, 9:6, 13:16, 23:14).

T.Jonkus („ICE“):

„pergalę įtakojo ilgesnis suolas, sakykime taip. Varžovai gal pavargo truputį prieš galą, taip pat aktyvesnė gynyba pabaigoje, nes pradžioje rungtynių tokios neturėjome, nors turėjome daugiau žmonių. Baigdavome kėlinius net trijų, keturių pražangų neturėdami. Pabaigoje taktiškiau sužaidėme puolime, mažiau klaidų darėm, kurias kvailas darėme pradžioje“.

„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:56 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ ketvirtajame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:09 val.)„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:58 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo B lygos pusfinalį (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Įtemptose ir nervingose rungtynėse „Kauno autobusų“ pergalė prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:58 val.)