ASU ‒ Vytis 2 vs BC „Boom“ & Basket24.lt (76:99)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Tris kėlinius pagirtinai kovoję ASU ‒ Vytis 2 ketvirtajame sulūžo prieš BC „Boom“ & Basket24.lt.

2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 23:14 val., peržiūros: 637

B lygos rungtynėse ASU ‒ Vytis 2 priėmė komandą BC „Boom“ & Basket24.lt. Įdomu pasidarė dar prieš varžybas, penkiese susirinkę svečiai ir vos šešiese šeimininkai žadėjo sužaisti rungtynes beveik be keitimų. Rungtynių pradžioje vyko lygi kova taškas į tašką. L. Macijausko ir E. Žirlio vedini šeimininkai net neketino paleisti į priekį kiek geresnėje turnyrinėje lentelėje esančių varžovų. Savo lyderius turėjo ir svečiai M.Kabašinskas, L.Žvinklys ir M.Šidlauskas pirmojo ketvirčio pabaigoje perlaužė svarstykles savo naudai ir BC „Boom“ & Basket24.lt atitrūko per porą tolimų metimų 26:20. Nieko doro šeimininkams nežadėjo ir antrojo ketvirčio pradžia. Jam įpusėjus taiklus M.Šidlauskas dvitaškis išlaikė dviženklį svečių pranašumą, tačiau tuo metu aukščiausią pavarą įjungė A.Bulys pelnęs net 16 savo komandos taškų šiame ketvirtyje ir sumetęs paskutinius keturis tritaškius. Pertrauka prasidėjo ASU ‒ Vytis 2 pirmaujant 42:39.

Kovinga trečiojo kėlinuko pradžia žadėjo intriguojančias rungtynes iki pat pabaigos. Likus tris minutes iki trečiojo kėlinuko galo taiklus T.Griciūnas tritaškis vėl lygino rezultatą šiame susitikime, tačiau sėkmingesnė svečių kėlinuko pabaiga leido prieš paskutinį kėlinuką lengviau atsikvėpti 55:63. M. Kabašinsko ir A.Urmulevičius šou ketvirtajame kėlinuke ir 7 minučių atkarpa 3-26 išsprendė visus reikalus šiame susitikime, kurį iš rezultato užtikrintai 76:99 laimėjo BC „Boom“ & Basket24.lt.

Po rungtynių pakalbintas BC „Boom“ & Basket24.lt strategas L.Gudaitis buvo nusivylęs žaidėjais, kurie neatvyko į varžybas. Paklaustas apie varžybas jis teigė: – Mūsų komanda turėjo daugiau patirties šiose varžybose ir tą pademonstravo. Nors jautėsi atsipalaidavimas pradžioje, bet vėliau komanda susikaupė, išnaudojom stipriąsias puses po krepšiu, pataikėme tritaškius ir laimėjome.

Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi „Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „ICE“ (69:55) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:12 val.)Pergalių badas baigėsi. Net 42 taškus per kėlinį pelnęs „ASU ‒ Vytis 2“ palaužė BC „Amber Grill“ (2018 vasario 09 d., penktadienis, 00:02 val.)