Rivjera baldai ‒ Grizliai vs BC „Amber Grill“ (59:73)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Amber Grill“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“

2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 826

Pirmadienį, balandžio 16 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių atktantamosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ priemė svečius BC „Amber Grill“ komandą. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėję BC „Amber Grill“ .

Jau rungtynių pradžioje BC „Amber Grill“ parodė, kad yra nusiteikę šiandien pasiimti pergalę. Kėlinuko viduryje svečiai jau parodė savo pranašumą – 5:9. Ir toliau „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ekipos krepšininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus,kuo pasinaudoję BC „Amber Grill“ dar toliau nutolo – 9:18.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet svečiai surengė 2:10 spurtą ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 22:37.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet šeimininkų ekipa pelnė 9-ą taškų be atsako ir taip sušvelnino savo atsilikimą iki dešimties taškų. Tuomet geresnę atkarpą apturėjo BC „Amber Grill“ ir vėl kiek pabėgo nuo savo varžovų, tačiau „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ prieš kėlinio pabaigą pavyko sumažinti savo deficitą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo- 44:54.

Lemiamą kėlinuką kiek geriau pradėjo svečiai, kurie vėl šiek tiek nutrūko nuo savo varžovų. Tuomet „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ kantriais žingsniais pradėjo artėti prie savo varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, komandas skyrė 11-ą taškų. Tačiau tuomet BC „Amber Grill“ susigriebė ir pradėjo spausti savo varžovus, kas ir atnešė jiems vaisių. Jie laimėjo atkarpą 4:12ir tokiu būdu įrodė savo pranašumą šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas – 59:73.

BC „Amber Grill“ komandos treneris D.Šemeklis: Pergalę lėmė geras žaidimas ir komandos užsidėgimas.

BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:20 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.) „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:11 val.)BC „Amber Grill“ B lygos sezone startavo pergale prieš Sabonio KC ‒ „Liūtuką“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)ASU ‒ Vytis 2 pirmosios pergalės dar teks palaukti, nusileista Rivjera baldai ‒ Grizliai (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:17 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)