BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vs Kauno autobusai (72:89)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pirmoji nesėkmė prieš vieną šio sezono favoritų Kauno Autobusai

2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 734

Pirmadienio vakarą B lygos rungtynėse santykius aiškinosi vienos pagrindinių ekipų-kandidačių į medalius BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva šeimininkų teisėmis priėmė komandą Kauno autobusai. Tikriausiai nebus klaida paminėti, jog susitikimas prasidėjo priešvaržybinėm fotosesijom bendromis komandų nuotraukomis, kuriose išsiskyrė BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva žaidėjas J.Pileckas tarsi su mini sijonėliu stodamas prieš objektyvą ir taip sukeldamas plačias šypsenas varžovų gretose. Vis gi tokia netradicinė rungtynių pradžia Kauno autobusai komandos žaidėjų iš pusiausvyros neišmušė. Nuo pat susitikimo pradžios taiklūs D.Gvezdauskas tolimi metimai, bei jėgą po krepšiu demonstravęs M.Gailiūnas leido kiek geriau pasijausti svečiams. Nors likus tris minutes iki kėlinuko pabaigos po M.Stankevičius dvitaškio šeimininkai atsilikinėjo tik 15:16, bet devyni sausi taškai ženkliai truktelėjo į priekį svečius 15:25. Antrajame ketvirtyje komandų rezultatyvumas sustojo, pasipylė vis daugiau netaiklių metimų ir klaidų, o kova aikštelėje vyko vyriška ir kieta. Ir toliau Kauno autobusus į priekį tempė jau minėtas tandemas, bet BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nebuvo linkę visiškai paleisti rungtynių ir po dviejų kėlinių atsilikinėdami 29:43 vis dar puoselėjo viltis kabintis į rungtynes antroje jų pusėje.

Tik prasidėjus trečiajam ketvirčiui daugiausia P.Maciulevičius pastangų puolime dėka skirtumas greitai ištirpo iki 39:46 ir Kauno autobusai strategas A.Juodelis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Grįžę po jos svečiai greitai susigrąžino dviženklį pranašumą, o po septynių iš eilės K.Pupinis taškų jau pirmavo 49:61. Kieta gynyba ir kovotojų charakteris davė naudos šeimininkams ir prieš lemiamą ketvirtį jie vėl grįžo į kovą 56:63. Ketvirtojo kėlinio pradžia išaiškino kas šį vakarą buvo stipresni. Taiklūs K.Pupinis, M.Lauraitis, M.Gailiūnas metimai didino skirtumą iki 19 taškų ribos, o į pagaliau ledus pralaužusių varžovų metimus vieną po kito atsakymus turėjo rungtynių pabaigoje prabilęs T.Rakauskas. BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva kovojo iki galo,tačiau ženkliai kažką pakeisti nebeužteko laiko 72:89 Kauno autobusai pergalė.

Po rungtynių pasveikintas ir pakalbintas Kauno autobusai treneris A.Juodelis sakė:

Rimtai nusiteikėm varžyboms, nors renkamės septyniese ne tokioje erdvioje salėje rotacijos lyg ir užtenka, bet erdvesnėse salėse reiks jos ir didesnės. Apie varžybas tai vienos geriausių šio sezono varžybų, praleidome tik 72 taškus, tai geras rezultatas. Klaidos ir kartais dar trūkstamas tarpusavio supratimas neleido laimėti dar daugiau, juolab varžovai buvo geri greitame puolime, bet visumoij varžybom likau patenkintas.

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva po pratesimo atsilaikė prieš „ICE“ ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės (96:95) (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva iškovojo triuškinančią pergalę (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:17 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Po BC „Gazuoto pieno“ – Arnuva kojomis krito dar vienas varžovas (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:49 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva įveikė BC „Amber Grill“ penketuką ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)