BC „Boom“ & Basket24.lt vs DNC ‒ Sporto fėja (74:100)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt

2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 21:47 val., peržiūros: 787

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Boom“ & Basket24.lt (3/3) ir svečių teisėmis atvykę „DNC – Sporto fėja“ (4/1).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 10:10), tačiau pirmieji gynyboje susitvarkė BC „Boom“ & Basket24.lt, kurie įgijo 5 tašų pranašumą. Per likusį laiką „DNC – Sporto fėjai“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimalaus ( 23:22). Antrame kėlinyje A.Liogė smeigė vieną tritaškį po kito ir leido BC „Boom“ & Basket24.lt išlaikyti pranašumą ( 34:28). Vis dėlto, „DNC – Sporto fėja“ surengė spurtą 9:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas. Ketvirčio pabaigoje svečiai toliau žaidė lyg ant bangos ir susikrovė dviženklį pranašumą – 40:50.

Po ilgosios pertraukos BC „Boom“ & Basket24.lt ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 52:56), bet L.Lukošenkinas smeigė tritaškių metimų ir atstatė turėtą pranašumą. Per likusias tris minutes „DNC – Sporto fėja“ puolime žaidė kaip iš natų ( 59:78). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir svečiai iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu – 74:100

,,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ ketvirtajame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:09 val.)