Advokatų kontora „Konsus“ vs ICE (91:77)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą

2017 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 23:02 val., peržiūros: 965

Ketvirtadienio vakarą B lygos rungtynėse jėgas aiškinosi Advokatų kontora „Konsus“ ir ICE. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie po D.Pap metimo pirmavo 7:2. Šeimininkams daug laiko apšilti neprireikė ir jau netrukus po M.Sadauskas ir L.Jasevičius iniciuoto spurto jie jau buvo priekyje, o iki kėlinio galo dar šiek tiek padidinę apsukas pirmavo 23:16. Antrajame ketvirtyje ir toliau maždaug dviženkle persvara priekyje buvo Advokatų kontora „Konsus“, tačiau likus 3 minutes iki kėlinio pabaigos svečiai vedini savo lyderio L.Mikalauskas spurtavo 12:2 ir išlygino rezultatą. Vis tik taiklus L.Jasevičius dvitaškis leido šeimininkams ilsėtis išeiti pirmaujant trapiu skirtumu 45:43.

Nors pati trečiojo ketvirčio pradžia leido ICE išsiveršti į priekį 45:48, tačiau nuo šio momento įvyko rungtynių lūžis. Šeimininkai greit perėmė iniciatyvą į savo rankas ir tiksliomis atakomis baudė varžovus už klaidas gynyboje, ko pasekoje prieš lemiamą atkarpą šeimininkai pirmavo solidžiai 70:55. Ketvirtajame ketvirtyje didesnės intrigos „lediniams:“ ICE komandos vyrams sukurti nebepavyko ir rungtynės baigėsi 91:77 Advokatų kontora „Konsus“ naudai.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos suolelis nedaugžodžiavo, tačiau džiaugėsi pergale, bei geru rungtynių teisėjavimu.

ICE komandos treneris T.Jonkus sakė: pradžia lyg ir geresnė buvo, bet pabaigoje ar pavargom ar kažkas atsitiko sunku pasakyti. Dalis naujų žaidėjų dar nesusižaidžia, žaidžam pavieniais veiksmais, norėtūsi, kad įsivažiuotume į sezono vidurį ir žaidimas pagėrėtų. B lygoje reikia kovoti su visais nuo pirmos minutės. Reikia truputį kantrybės

Advokatų kontora „Konsus“ peržengė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)Advokatų kontora „Konsus“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Kauno autobusai“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)Atkakliose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „Amber Grill“ ir žengė į B lygos finalą (81:77) (2018 gegužės 01 d., antradienis, 23:33 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)