ASU ‒ Vytis 2 vs Rivjera baldai ‒ Grizliai (58:65)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU ‒ Vytis 2 pirmosios pergalės dar teks palaukti, nusileista Rivjera baldai ‒ Grizliai

2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 22:17 val., peržiūros: 488

Prieš pasitinkant Kalėdas B lygoje ketvirtadienio vakarą ASU ‒ Vytis 2 siekdami užbaigti metus džiugiom nuotaikom ir iškovoti pirmąją pergalę namuose priėmė Rivjera baldai ‒ Grizliai. Nors varžybas dvitaškiu pradėjo šeimininkai pasižymėjo E.Žirlys į tai svečiai atsakė trim V.Gadliauskas, T.Navickas, K.Petrauskas tolimais metimais be atsako ir išsiveržė į priekį 2:9. Nors šiek tiek vėliau sekė aštuonių taškų K.Petrauskas atkarpa į tai „studentai“ atsakė komandiniu žaidimu, bet 11:17 po pirmo ketvirčio pirmavo Rivjera baldai ‒ Grizliai. Antrojo ketvirčio pradžioje sėkmingai gindamiesi ASU ‒ Vytis 2 per 4 minutes sugebėjo išlyginti rezultatą19:19, tačiau sekančios keturios minutes vyko tragiškai ir pralaimėta atkarpa 0-14 nieko gero nežadėjo. Kiek aptirpdę skirtumą komandos ilsėtis ėjo 24:33 pirmaujant svečiams.

Tarsi viesulas rungtynių bangavimas tęsėsi toliau ir antroje rungtynių dalyje, trečiajį kėlinį sėkmingai pradėję ASU ‒ Vytis 2 vaikinai likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes iki kėlinuko galo skirtumą ištirpdė iki minimumo 38:39 taip vėl grąžindami priešKalėdinę intrigą į šias varžybas. Keletas klaidų kėlinuko pabaigoje neleido „perlaužti“ rezultato savo naudai ir komandos trumpam atokvėpiui skirstėsi rezultatui esant 42:48. Atkakli kova vyko iki pat 6-osios ketvirtojo kėlinuko minutės kai po R.Zymonas dvitaškio skirtumas tarp komandų tirpo iki 53:56. Ne kartą šiose rungtynėse jau minėto K.Petrauskas iniciuoto spurto 7-0 dėka likus minutei šio susitikimo likimas tapo aiškus, o iki pabaigos penkiese garbingai kovoję studentai nusileido 58:65 Rivjera baldai ‒ Grizliai ekipai.

Nugalėtojų žaidžiantysis treneris P.Čerkauskas nedaugodžiavo: – Pergalę lėmė ilgesnis suolelis, nes varžovai susirinko tik penkiese, o kova buvo lygi. Džiaugiamės pergale.

ASU ‒ Vytis 2 treneris R.Ragauskas nepanoro komentuoti varžybų tik šmaikščiai, sarkastiškai pridūrė : – Bijau, kad išmestų iš universiteto po mano komentarų…..

BC „Amber Grill“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:20 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.) „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:11 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)„ASU ‒ Vytis 2“ visdar be pergalių ‒ krito ir prieš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandą (2018 vasario 02 d., penktadienis, 00:26 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po sunkios pradžios pasiekė pergalę (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grizlių“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:15 val.)