Akademija vs Huawei (68:79)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Huawei“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Akademijos“ krepšininkus

2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 00:25 val., peržiūros: 777

Sausio 3 dieną, trečiadienį, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Akademija“ (8/0) susitiko su „Huawei“ (6/2) krepšininkais.

Rungtynių pradžioje puikiai po krepšiais darbavęsis E.Jašinskas leido „Huawei“ ekipai įsiveržti į priekį 6:10. Tada du tritaškius paeiliui pataikė A.Dervinskas ir svečiai dar labiau padidino savo pranašumą – 12:18. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Akademija“ priartėjo ir po E. Aukštikalnio tritaškio atsilikinėjo vos dviem taškais 21:23.

Antrajame kėlinuke „Akademija“ spurtavo ir po P. Grigaičio tolimo metimo jau pirmavo 35:29. Ir toliau šeimininkų lyderis E.Aukštikalnis laikė visas žaidimo gijas savo rankose, o jo taiklūs metimai leido „Akademijai“ po pirmosios rungtynių pusės būti priekyje 43:38.

Trečiajame kėlinuke po E. Aukštikalnio dvitaškio šeimininkai dar pirmavo 50:45. Bet tada puikią atkarpą gynyboje sužaidė „Huawei“, kurie persverė rungtynių svarstykles savo naudai ir po J. Pociaus perimto kamuolio bei pelnyto dvitaškio greitoje atakoje pirmavo 52:60.

Ketvirto kėlinuko pradžioje K.Dimitrijevas įsegė du tolimus metimus ir svečiai dar labiau nutolo 52:68. Visi bandymai pasivyti „Akademijai“ buvo nesėkmingi ir aštuonias pergales paeiliui iškovoję šeimininkai šįkart turėjo pripažinti „Huawei“ ekipos pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 68:79 (21:23, 22:15, 9:22, 16:19).

A.Dervinskas („Huawei“):

„antroje pusėje gerai susigynėme, keitėmės dengiamaisiais, neleidome du prieš du žaisti Grigaičiui su Aukštikalniu, tas, manau, lėmė labiausiai pergalę. Apsigynėm, patiems, aišku, įkrito gerų keletas metimų reikalingu momentu. Geros varžybos buvo.“

„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Huawei“ inirtingoje kovoje pranoko BC „Amber Grill“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:01 val.)Fantastišką tempą pademonstravę „Akademijos“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Akademijos“ pergalė (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „ICE“ (87:81) (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Huawei“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.)