Akademija vs DNC ‒ Sporto fėja (66:76)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 22:06 val., peržiūros: 759

Sausio 11 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Akademija“ (8/2) susitiko su turnyrinės lentelės kaimynais – „DNC ‒ Sporto fėja“ (7/2).

Rungtynių pradžioje „Akademija“ įsiveržė į priekį 11:6. Bet šiame kėlinuke jiems niekaip nepavyko uždengti A. Gedmino tolimų metimų, kurių jis vien per pirmą ketvirtį pataikė penkis, ko pasekoje pasibaigus pirmajam ketvirčiui „DNC ‒ Sporto fėja“ pirmavo 13:19.

Ir toliau svečiai taikliai laidė tritaškius, tačiau „Akademija“ po A. Juozapaičio metimų antrojo kėlinuko viduryje priartėjo iki 25:27. Bet vėl po tritaškį įsūdė L.Lukošenkinas, A.Gedminas ir J.Ročka, o tai leido „DNC ‒ Sporto fėjai“ pasibaigus antrajam kėlinukui būti priekyje 35:38.

Trečiojo kėlinuko pradžioje N.Aleknavičius puikiais prasiveržimais nukirpo svečių persvarą iki dviejų taškų – 43:45. Bet tada vėl jiems nepavyko uždengti „DNC ‒ Sporto fėja“ ekipos snaiperių ir svečiai pirmavo 49:55.

Lemiamame ketvirtyje taiklus A. Šalkauskio tolimas šūvis grąžino intrigą į rungtynes – 62:63. Bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė „DNC ‒ Sporto fėja“, kuri privertė trečią kartą iš eilės suklupti „Akademijos“ krepšininkus. Galutinis rungtynių rezultatas 66:76 (13:19, 22:19, 14:17, 17:21).

L.Juknys („Akademija“) apie trečią iš eilės pralaimėjimą:
„nieko nenutiko. Eilinį kartą padovanojom daug pigių taškų priešininkams. Aišku, priešininkai gera komanda, privertė mus klysti, bet turėjom visas galimybės laimėti.“

„Huawei“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Akademijos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ ketvirtajame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:09 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)