Kauno TPMC vs Rivjera baldai ‒ Grizliai (90:58)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 22:35 val., peržiūros: 859

Sausio 11 dieną "Kauno TMPC“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno TMPC“ priemė svečius „Rivjeros baldus ‒ Grizlius“. „Kauno TMPC“ buvo iškovoję tris pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ buvo iškovoję dvi pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje tritaškį pataikė „Kauno TMPC“, netrukus taikliu metimu atsakė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“. Vėliau komandos žaidė lygiai. Aštuntą minutę persvara pradėjo didėti „Kauno TMPC“ naudai. Kėlinio pabaigoje šeimininkų persvara padidėjo iki septynių (19:12).

Antro kėlinio pirmas tris minutes be klaidų gynėsi „Kauno TMPC“. Tuo metu šeimininkai pelnė dešimt taškų be atsako (29:12). Ketvirtą minutę pirmus taškus pelnė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“. Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, bet „Kauno TMPC“ po truputi didino persvarą. Aštuntą minutę komandas skyrė 21 taškas (41:20). Vėliau du tritaškius pataikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (41:26). Paskutinę minutę dviem taikliais metimais atsakė „Kauno TMPC“ (46:26).

Trečio kėlinio pradžioje du dvitaškius pataikė šeimininkai. Antrą minutę pirmus taškus pelnė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (50:28). Vėliau komandos žaidė lygiai, o komandas skyrė 18 – 24 taškai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 23 taškai (60:37). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 19 taškų (62:43).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Antrą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (66:50). Vėliau persvarą pamažu didino „Kauno TMPC“. Septintą minutę komandas skyrė 23 taškai (81:58). Visgi paskutinėmis rungtynių minutėmis „Kauno TMPC“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė devynis taškus be atsako (90:58). „Kauno TMPC“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pralaimėjo devintą kartą.

„Kauno TMPC“ treneris A. Žadeikis: „Šios rungtynės gal buvo tik antros, kaip susirinko į rungtynes beveik visa sudėtis. Aišku, į rungtynes neatvyko tik traumuoti žaidėjai, kurie negali žaisti. Galėjome leisti sau žaisti dviem penketais. Priešininkai negausiai susirinko.“ Paklaustas, kase sekėsi, o kas nesisekė, treneris atsakė: „Kai toks skirtumas negaliu pasakyti kas nesisekė. Viskas gerai buvo šiandien. Tik palinkėčiau komandai, kad kiekvienose rungtynėse susirinktų mažiausiai 10-11 žaidėjų.“

„Grizliai“ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 21:07 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po sunkios pradžios pasiekė pergalę (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neturėjo šansų prieš „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:38 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.)„Kauno autobusai“ išlygino serijos su „Kauno TPMC“ rezultatą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)