ASU ‒ Vytis 2 vs BC „Amber Grill“ (96:90)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Pergalių badas baigėsi. Net 42 taškus per kėlinį pelnęs „ASU ‒ Vytis 2“ palaužė BC „Amber Grill“

2018 vasario 09 d., Penktadienis, 00:02 val., peržiūros: 449

Vasario 8- ąją dieną, ketvirtadienį, A. Stulginskio universiteto sporto salėje, buvo sužaistos KKL „B“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU ‒ Vytis 2“ priemė svečius BC „Amber Grill“. Svečiai buvo iškovoję tris pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję, o „ASU ‒ Vytis 2“ buvo laimėję visus iki šiol žaistus vienuoliką susitikimų.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė šeimininkai, bet netrukus tuo pačiu atsakė ir jų varžovai, nors komandos žaidė lygiai. Antroje ketvirčio pusėje šeimininkai laimėjo atkarpą 8:2 ir pirmą kart labiau nutolo (13:7). Trumpam žaidimas aikštelėje išsilygino, o svečiai po truputį mažino deficitą, o pačioje ketvirčio pabaigoje jie spurtavo 12:2 ir išsiveržė į priekį – 21:28. Antro kėlinio pirmomis minutėmis svečiai visdar jautėsi užtikrintai ir netrukus turėjo dviženklę persvarą (21:32). Tačiau netrukus R. Rakauskas paprašė dviejų minutės pertraukėlių paeiliui ir jo auklėniai pradėję spausti varžovus ne tik pradėjo mažinti deficitą, bet ir išsiveržė į priekį. Puikiai visą kėlinuką atakavę šeimininkai pelnė net 42 taškus, o A. Petriečio dvitaškis besibaigiant kėliniui leido „ASU ‒ Vytis 2“ komandai įgyti 9 taškų pranašumą – 63:54.

Po ilgosios pertraukos komandos apsikeitė taikliais metimais, tačiau šeimininkai nebeatakavo taip užtikrintai, o ir gynyba vis dažniau ėmė braškėti. Tuo naudojosi P.Mykolaitis pelnęs 7 taškus iš eilės. o po tolimų R. Garucko ir G. Juozapavičiaus metimų komandas skyrė jau tik 2 taškai (71:69). „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkai keliais tritaškiais sugebėjo stabilizuoti padėti, tačiau kėlinio pabaigoje T.Aleksandravičius pelnė 4 taškus iš eilės ir komandas skyrė jau tik vienas taiklus metimas – 82:79. Ketvirtasis kėlinukas nebebuvo toks rezultatyvus – svečiai į rungtynes atėjo tik penkiese, o šeimininkai spausdami varžovus taip pat išnaudojo daug jėgų. Lemiamą ketvirtį vėl geriau pradėjo „ASU ‒ Vytis 2“ komanda ir atstatė 9 taškų pranašumą. Beveik keturias minutes tašku nepelnę svečiai, netrukus laimėjo atkarpą 5:0 ir grįžo į kovą dėl pergalės, tačiau ilgesnį atsarginių suolelį turinti šeimininkų komanda sugėjo atlaikyti varžovų šturmą ir iškovojo pirmąją pergalę pirmenybėse, po vienuolikos pralaimėjimų iš eilės – 96:90 (21:28, 42:26, 19:25, 14:11)

Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Tris kėlinius pagirtinai kovoję ASU ‒ Vytis 2 ketvirtajame sulūžo prieš BC „Boom“ & Basket24.lt. (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Atkakliose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „Amber Grill“ ir žengė į B lygos finalą (81:77) (2018 gegužės 01 d., antradienis, 23:33 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)