ICE vs BC „Amber Grill“ (54:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“

2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 22:05 val., peržiūros: 719

Vasario 28 dieną, 20:30 val., Kauno V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko B lygos komandos “ICE” (šeimininkai) ir BC „Amber Grill“ (svečiai).

Jau rungtynių pradžioje E. Švelgino ir R. Puikio tolimi metimai leido BC „Amber Grill“ įsiveržti į priekį 6:13. Nors po M. Bimbos keturių taškų „ICE“ ir priartėjo iki 10:21, visgi svečiai kėlinuką pabaigė spurtuodami 0:8 ir jam pasibaigus jau pirmavo dviženkliu pranašumu 10:21.

Antrajame kėlinuke T.Aleksandravičius keliais reidais išdraskė visą šeimininkų gynybą, po tritaškį pridėjo ir E.Ramanauskas bei R.Puikys, o BC „Amber Grill“ jau nutolo 16:35. Įgytą pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 22:39.

Ir toliau BC „Amber Grill“ ekipą į priekį traukė R.Puikys, kurio solo pasirodymas trečiojo kėlinuko pradžioje jau leido svečiams pirmauti 24:53. Arčiau „ICE“ krepšininkams nepavyko priartėti, o po trijų ketvirčių jų deficitas buvo 36:63.

Ketvirtajame kėlinuke tris tritaškius įsūdė E.Švelginas, o BC „Amber Grill“ nutolo 43:79. Rungtynių pabaigoje šeimininkų krepšininko M. Vaišvilos dešimt taškų leido „ICE“ ekipai šiek tiek priartėti. Galutinis šių rungtynių rezultatas 54:86 (10:21, 12:18, 14:24, 18:23).

R.Puikys (BC „Amber Grill“):

„be abejo, reikia pagirti komandą. Prieš varžybas susirinkę sakėme, kad jau atsibodo mums pralaiminėti varžybas. Buvome surinkę komandą A lygai, bet gavosi tokia situacija, kad labai labai nusivažiavom, vos po penkis rinkdavomės į varžybas visą sezoną, tai sakėm dabar reikia jau padaryti normaliai.“

Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:20 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „ICE“ (87:81) (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:56 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)Atkakliose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „Amber Grill“ ir žengė į B lygos finalą (81:77) (2018 gegužės 01 d., antradienis, 23:33 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)Solidžias rungtynes sužaidę „Kauno TMPC“ įveikė „ICE“ krepšininkus (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:29 val.)Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Akademijos“ pergalė (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:41 val.)BC „Amber Grill“ B lygos sezone startavo pergale prieš Sabonio KC ‒ „Liūtuką“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)