Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs Rivjera baldai ‒ Grizliai (76:85)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po sunkios pradžios pasiekė pergalę

2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:11 val., peržiūros: 614

Ketvirtadienį, vasario 22 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „B“ lygos, antrojo etapo, pirmenybių rungtynės tarp vietos „Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ bei svečių „Rivjera baldai – Grizliai“. Pirmoje rungtynių pusėje kur kas geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie susikrovė pranašumą pirmajame kėlinyje ir jį išlaikė vėliau. Antroje rungtynių pusėje svečiai pasidarė aktyvesni, įsiveržė į priekį, o galiausiai ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kuriems puikiai sekėsi mesti tolimus metimus ir įpusėjus ketvirčiui, jie turėjo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nesikeitė. Aikštelės šeimininkai ir toliau sėkmingai rinko taškus ir išlaikė dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 29:17. Antrojo kėlinio metu „Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipai ir toliau puikiai sekėsi laikyti savo varžovus užnugaryje, o su laiku, skirtumas tarp komandų tik augo. Visgi, ketvirtį šešiais taškais paeiliui užbaigė „Rivjera baldai – Grizliai“, kuriems pavyko sumažinti šiek tiek atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 50:38.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje, aikštelės šeimininkams ir toliau sekėsi išlaikyti pranašumą savo rankose, tačiau ketvirčiui persivertus į antrąją pusę, svečiai pradėjo aktyviau gintis ir tai davė jiems vaisių. Jie netrukus pavijo savo varžovus, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 63:61. Ketvirtojo kėlinio pradžioje ilgai laukti nereikėjo ir „Rivjera baldai – Grizliai“ netrukus pirmą kartą įsiveržė į priekį. Vėliau svečiai tik padidino savo pranašumą, kurio jiems ir užteko pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas 76:85.

Paulius Čerkauskas („Rivjera baldai – Grizliai“):
“Pradėjome labiau pataikyti iš toli, sustiprinom gynybą ir to pasekoje iškovojome pergalę“.

„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.)BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po atkaklios kovos iškovojo pirmąją pergalę (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:14 val.)