Huawei vs Hidraulinės sistemos (56:60)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą

2017 balandžio 29 d., Šeštadienis, 20:55 val., peržiūros: 1375

Ketvirtadienį, balandžio 27 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos pusfinalio rungtynės tarp vietos „Huawei“ bei svečių „Hidraulinių sistemų“. Tai buvo antrosios šių dviejų komandų tarpusavio rungtynės šiame pusfinalyje, o pirmajame mače pergalę iškovojo šios dienos svečiai. Tuo tarpu šiose rungtynėse komandos žaidė ne itin rezultatyviai, tačiau apylygiai. Vėliau svečiams pavyko įgyti dviženklį pranašumą, bet šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir dar pakovoti dėl pergalės.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo keturių taškų pranašumą sužaidus beveik keturias minutes. Per tas keturias minutes, svečių ekipa buvo pelniusi viso labo du taškus, tačiau vėliau jie pavijo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą. Tuomet rezultatą savo naudai persvėrė vėl „Huawei“ ekipa, bet kėlinio pabaigoje kur kas geriau atrodė „Hidraulinės sistemos“ – pelnė septynis taškus be atsako, taip užbaigdami ketvirtį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:17. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu. Šeimininkai vis bandydavo išlyginti ar persverti rezultatą, bet į kiekvieną jų sėkmingą ataką, svečiai atsakydavo tuo pačiu. Sužaidus pusę kėlinuko, rezultatą „Huawei“ ekipai pavyko išlyginti. Tuomet šeimininkams vėl pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas ir jie įgijo keturių taškų atotrūkį. Tačiau kaip ir pirmojo, taip ir antrojo kėlinio pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ sužaidė užtikrinčiau, pelnė aštuonis taškus be atsako ir susigrąžino pranašumą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:31.

Trečiąjį ketvirtį svečiai pradėjo pelnydami šešis taškus be atsako bei taip padidino savo pranašumą jau iki dviženklio. Vėliau komandų žaidimas vėl išsilygino ir komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutes, komandas dar skyrė 11-a taškų, tačiau šįkart ketvirtį geriau sužaidė „Huawei“ ekipa ir apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 43:49. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo „Hidraulinės sistemos“ ir netrukus atstatė dviženklį savo pranašumą. Tuomet kelias atakas paeiliui sėkmingai užpuolė aikštelės šeimininkai ir sumažino savo atsilikimą iki šešių taškų. Tada komandos pradėjo žaisti apylygiai ir vis laikėsi tas maždaug šešių taškų skirtumas. Tuomet „Huawei“ ekipa pelnė penkis taškus paeiliui bei sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Visgi, per paskutines dvi minutes jie turėjo daug šansų persverti rezultatą ar jį išlyginti, tačiau jais nepasinaudojo ir per likusį laiką nepelnė nė taško. Galutinis rungtynių rezultatas 56:60.

Vitalijus Kirilovas („Hidraulinės sistemos“):
„Sakyčiau, kad mes buvome gal labiau susitelkę šioje pusfinalio serijoje. Nes su šiuo priešininku jau kelintus metus tenka kovoti su jais svarbiuose etapuose. Vieni kitus žinom, stebuklų nebūna. Sakyčiau, kad mūsų pranašumas buvo susižaidimas, nes esame ne vieneri metai, žinom kiekvienas ką galim ir šiandien tai parodėm. O apginti titulą galimybes vertinu atsargiai. Aš laikausi tos taktikos, kad laimės stipriausi. O finalas visada yra smagu ir manau, kad apturėsim dvigubą smagumą“.

„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ bei žengė į pusfinalį (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ net 95 taškų skirtumu įveikė „Vilkus“ , kur pasiekė ne vieną lygos rekordą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 00:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)Puolime geriau atrodžiusios „Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalio starte įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)