Hidraulinės sistemos vs Huawei (83:65)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 25 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nemažai traumų pareikalavusiame pusfinalyje ‒ „Hidraulinių sistemų“ pergalė

2017 balandžio 25 d., Antradienis, 22:56 val., peržiūros: 1262

Antradienį, balandžio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmosios pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „Huawei“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios vyko itin kieta ir atkakli kova, tačiau po ilgosios pertraukos, priešingai nei varžovai, suvaldę emocijas bei išlaikę šaltesnius nervus aikštės šeimininkai atitrūko bei šventė pergalę rezultatu 83:65 (17:18, 24:25, 20:10, 22:12).

Rungtynes žymiai geriau pradėję „Huawei“ žaidėjai iškart atitrūko įgydami dešimties taškų pranašumą, tačiau vėliau spurtą 11:0 surengę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę svečių krepšinininkai spėjo susigrąžinti minimalų atotrūkį. Antrame kėlinuke komandos ir toliau viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, ko pasekoje pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. Įpusėjus trečiam kėlinukui „Hidraulinės sistemos“ įgijo penkių taškų persvarą, tačiau per likusį laiką septynis taškus be atsako surinkę „Huawei“ žaidėjai ir vėl išsiveržė į priekį įgydami dviejų taškų pranašumą. 41:43.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką dar vyko apylygė kova, tačiau vėliau pasipylė techninės pražangos bei traumos. Su emocijomis sunkiai tvarkęsi „Huawei“ žaidėjai ne kartą buvo baudžiami techninėmis pražangomis, o po nesėkmingų epizodų aikštę palikti buvo priversti Ž. Jašinas bei J. Leitanas. Nepaisant to, žymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai įgijo aštuonių taškų atotrūkį. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje kiek nepasisekė „Hidraulinių sistemų“ žaidėjams L. Čekavičiui bei I. Krukoniui, kurie taip dėl traumų buvo priversti palikti aikštelę, tačiau, nepaisant to, emocijoms nepasidavę ir ties žaidimu susikoncentravę šeimininkai įgijo solidų atotrūkį. Rungtynių pabaigoje skaudų susidūrimą su varžovu patyręs T. Vasiliauskas taip pat paliko aikštelę, bet tai jau nieko nekeitė ir solidžia pergale džiaugėsi „Hidraulinės sistemos“. 83:65.

Po šios pergalės „Hidraulinės sistemos“ serijoje iki dviejų laimėjimų išsiveržė į priekį 1:0. Antrasis susitikimas įvyko balandžio 27 dieną, 20:30 val., A. Sabonio krepšinio centre.

„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 23:18 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Veteranas dar turi parako ‒ 65 pelnyti S. Klimkevičiaus taškai nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į pergalę (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 15:02 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)„Laipsniai“ ir toliau stebina, šį kartą jų auka tapo „Hidraulinės Sistemos“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinės Sistemos“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:27 val.)