Grizliai vs Banga (60:102)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 04 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ su kaupu atsirevanšavo „Grizliams“

2017 gegužės 04 d., Ketvirtadienis, 22:49 val., peržiūros: 1503

Ketvirtadienį, gegužės 4 dieną, VDU sporto centre įvyko B lygos pusfinalio rungtynės tarp vietos „Grizlių“ bei svečių „Bangos“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas pusfinalyje, o pirmosiose rungtynėse pergalę iškovojo šiandieniniai šeimininkai. „Grizlių“ ekipa šiandien susirinko ne pilniausios sudėties ir jiems trūko net trijų svarbių žaidėjų. Pirmajame kėlinyje jie dar atsilaikė, tačiau tuomet „Bangos“ ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir visų likusių rungtynių metu tik ir bėgo į priekį, o galiausiai ir išlygino pusfinalio rezultatą.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo ne itin rezultatyviu, tačiau apylygiu žaidimu. Pradžiai komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o vėliau „Grizliai“ pelnė septynis taškus be atsako ir įgijo šešių taškų atotrūkį. Po kiek daugiau nei trijų minučių tylos, pagaliau taškus pelnė ir „Bangos“ ekipa ir tuomet jie pradėjo artėti prie savo varžovų. Skirtumas tarp komandų pasidarė minimalus, o komandos žaidimu taškas į tašką ir baigė ketvirtį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:18. Antrojo kėlinio pradžioje geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tuomet jau rungtynių kontrolę į savo rankas perimė „Bangos“ ekipa ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. „Grizliams“ aiškiai trūko trijų svarbių žaidėjų, kurie būtų pagyvinę jų puolimą, o dar ir prasidėjo dažnos klaidos šeimininkų ekipos žaidime. „Bangos“ ekipa nieko nelaukus įgijo dviženklį pranašumą ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:46.

Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko atgaivinti savo puolimą, tačiau gynyba buvo dar prastesnė. Svečių ekipa netrukus įgijo jau didesnį kaip 20-ies taškų pranašumą. Vėliau „Grizliams“ pavyko trumpam išlyginti žaidimą ir palaikyti panašų skirtumą, tačiau ketvirčio pabaigoje „Bangos“ komanda dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir po trijų ketvirčių turėjo jau užtikrintą pranašumą – 51:78. Lemiamas rungtynių kėlinukas tebuvo tik formulumas. Šeimininkų puolimas vėl sustojo, o svečių ekipa nė neketino stabdyti bei šį kėlinį laimėjo vėl dviženkliu skirtumu. Viso kėlinio metu „Bangos“ ekipa dar labiau didino savo pranašumą, o galiausiai ir sutriuškino savo varžovus bei išlygino serijos rezultatą. Galutinis rungtynių rezultatas 60:102.

Lemiamos serijos rungtynės vyks gegužės 11 dieną.

„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Banga“ nušlavė dar vieną varžovą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:21 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)„Banga“ tik paskutiniame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:23 val.)