AUTOFANAI vs STATYBŲ VIZIJA & LVA (81:65)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 01 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Nuo pradžių atitrūkę "Autofanai" pavaros nesumažino

2009 kovo 01 d., Sekmadienis, 20:35 val., peržiūros: 3247

Šį vakarą, "Vydūno" vid. m-klos salėje antrą kartą susirungė "Aukso" lygoje žaidžiančios "Autofanų" (šeim.) bei "Statybų vizija – LVA" ekipos. Pirmas varžybas pralaimėję 76:90, "Autofanai" šįkartą susigriebė iš esmės – nuo pirmų minučių nesunkiai rinkę taškus, per du kėlinukus jie susikrovė net 23 taškų pranašumą. Nors antroje pusėje svečiai laimėjo abu kėlinukus, to neužteko persverti rezultatą savo pusėn. "Autofanai" namuose šventė pergalę rezultatu 81:65.

Nuo pat pirmos minutės valdę žaidimą aikštelėje "Autofanai" nesunkiai rinkosi taškus, bei sėkmingai gynėsi po savuoju krepšiu. Atkovoję 67% kamuolių jie nesunkiai galėdavo kartoti pro šalį skirdusius metimus. Pamažu didindami pranašumą, iki kėlinio galo šeimininkai atitrūko jau 12 taškų skirtumu (23:11).

Antrajame kėlinuke tempas nesikeitė. Nors pradžioje, į dvi sėkmingai užbaigtas "Autofanų" atakas svečiai atsakė dviem gražiais dėjimais, iškart po to sekė graži šeimininkų atkarpa 13:2, kuria jie padidino persvarą iki 23 taškų. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė keliais taškais, tačiau skirtumas nepakito – po dviejų kėlinių komandas skyrė 23 taškai (47:24).

Antroje pusėje šeimininkai kiek aptingo. Pasipylė klaidos, netrūko pro šalį skriejusių metimų. Tuo naudodamiesi "LVA" žaidėjai atsitiesė, ir po truputį pradėjo tirpdyti skirtumą. Trečiojo kėlinuko pradžioje jie laimėjo atkarpą 4:11, tačiau netrukus šeimininkai vėl susigrąžino 20-ties taškų pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinuko pabaigos (65:45).

Paskutiniame ketvirtyje ekstremalių pokyčių neįvyko. Vaizdas buvo panašus į trečiajį kėlinį – svečiai vėl sugebėjo apmažinti skirtumą. Laimėję kėlinuką 4-iais taškais jie dar apmažino skirtumą, tačiau toli gražu jo neišlygino. Sėkmingiau žaidę, šiandien pergalę rezultatu 81:65 iškovojo "Autofanai".

"Pirmą kartą šiame sezone mūsų komanda sužaidė taip, kaip buvo suplanuota" – besidžiaugdamas pergale nuo atsarginių žaidėjų suolelio pasakė "Autofanų" "senjoras" G.Ilčiukas.

Nugalėtojsu į pergalę vedė 27 taškus pelnęs R.Simanavičius. Žaidėjas "įsūdė" net 7 tritaškius, bei surinko 30 naudingumo balų. Nuo jo neatsiliko dvigubą dublį atlikęs S.Lazdauskas – jo sąskaitoje 19 taškų, 19 atk. kamuolių bei 31 naudingumo balas.

Svečių gretose išsiskyrė dvigubą dublį atlikęs, ir 35 naudingumo balus surinkęs V.Lapėnas ( 16 taškų, 16 atk. kamuolių ).

"Autofanai" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)Iškovoję sunkią pergalę "Autofanai" žygiuoja į pusfinalį (2009 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 21:13 val.)"Autofanai" nepatyrė didesnio vargo nugalėdami "Krepšinis. Net" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Autofanai" nesunkiai nugalėjo "Bangos" ekipą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 18:48 val.)Nesunki "Autofanu" pergalė (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:48 val.)"Autofanai" tik po atkaklios kovos įveikė "ICE" (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 23:44 val.)"Statybų vizija & LVA" įveikė "BC Spurto" pasipriešinimą (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 20:30 val.)"Autofanai" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)"Bangai" nepavyko pavyti "Autofanų" (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 20:11 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2008 gruodžio 28 d., sekmadienis, 20:05 val.)