AUTOFANAI vs KREPSINIS.NET (86:50)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Autofanai" nepatyrė didesnio vargo nugalėdami "Krepšinis. Net"

2008 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 5105

Šiandien, "Vydūno" vid. m-klos sporto salėje susitiko "Autofanai", bei "Krepšinis.net".Pirmosiomis minutėmis žaidimas buvo apylygis, tačiau neužilgo išaiškėjo tungynių favoritai. Visą laiką pirmavę "Autofanai" iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 86:50.

Rungtynių pradžia, kaip minėta, vyko taškas į tašką. Esant rezultatui 4:4, šeimininkai pradėjo spurtuoti. Sėkminga atkarpa 11:2 suteikė jiems šiokį tokį pranašumą. Tačiau to jiems neužteko – iškart poto sekė dar viena sėkminga atkarpa 7:2, kuri suteikė jau net dviženklį pranašumą, tad po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 22:8 "Autofanų" naudai.

Antrajame kėlinuke vaizdas nedaug tepasikeitė. Kėlinuko pradžioje šeimininkai neryškiai dominavo, tačiau jam įpusėjus jie nesunkiai pelnė 9 "sausus" taškus, į kuriuos priešininkai sugebėjo atsakyti tik trim. Po dviejų kėlinuku komandas jau skyrė 23 taškai (42:19).

Nors paskutiniuose kėlinukuose svečiams pradėjo sektis truputį geriau, to nežteko kad jie sumažintų jau esančia didelę persvarą. Trečiajį kėlinuką jie pralošė jau tik 6 taškais (kėl, rez 21:15, o bendras 63:34), o ketvirtajį – 7 – iais taškais. Nors vaizdas buvo geresnis, negu pradžioje, Šeimininkų komanda šį kartą buvo stipresnė, tad "Krepšinis.net" turėjo pripažinti jų pranašumą, pralaimėdami rezultatu 86:50.

Šeimininkų gretose labiausiai pasižymėjo, bei naudingiausias žaidėjas buvo R.Simanavičius – jo sąskaitoje 22 taškai, bei 18 naudingumo balų.

"Krepšinis.net" gretose išsiskyrė A.Lenartas ( 10 taškų, 10 atk. kamuolių), bei V.Žemaitis ( 12 taškų, 5 ispr. pražangos). Abu žaidėjai surinko po 11 naudingumo balų.

"Autofanai" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)"Autofanai" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Autofanai" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "Kėdainių" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:00 val.)"Autofanai" nesunkiai nugalėjo "Bangos" ekipą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 18:48 val.)"Vaišvydava" namuose nugalėjo "Krepsinis.net" ekipą (2009 sausio 20 d., antradienis, 23:10 val.)"Atletas" be didesnio vargo įveikė "Autofanų" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 23:20 val.)"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" neturėjo problemų prieš "Krepšinis.net" (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 22:57 val.)"Kėdainiai" įveikė "Krepsinis.net" (2008 lapkričio 22 d., šeštadienis, 00:51 val.)"Bangos Energetika & Diremta" triuškinančiu rezultatu nugalėjo "Krepšinis.net" komandą (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)BC ,,Spurtas" nušlavė nuo kelio ,,Krepšinis.net" komandą (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 20:54 val.)