STATYBŲ VIZIJA & LVA vs BC SPURTAS (82:72)AUKSO LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Statybų vizija & LVA" įveikė "BC Spurto" pasipriešinimą

2009 kovo 25 d., Trečiadienis, 20:30 val., peržiūros: 4050

Šiandien, kovo 25-ąją, LVA sporto salėje įvyko pirmosios Aukso lygos rungtynės dėl kelialapio į kitą atkrintamųjų varžybų turą, kur būsimojo dvikovos nugalėtojo jau laukia "Hidraulinių sistemų" komanda. Šiose įtemptose varžybose su fortūna geriau bendrauti sekėsi šeimininkų ekipai, kuri atkakliose, kupinose emocijų ir daug jėgų pareikalavusiose varžybose šventė pergalę rezultatu 82:72.

Pirmąjį rungtynių kėlinį abi komandos pradėjo ne itin rezultatyviai, todėl, keičiantis nerezultatyviomis atakomis, įpusėjus kėliniui, švieslentė rodė itin kuklius skaičius – 5:4, tačiau netrukus abi ekipos įsižaidė ir kėliniui baigiantis, "Statybų vizijos & LVA" komanda turėjo 4 taškų persvarą (19:15). Esant tokiam rezultatui ir pasigirdo pirmojo ketvirčio sirena, po kurios komandos susėdo, kad parengtų strategiją likusiai rungtynių daliai.

Antrasis susitikimo ketvirtis taip pat neleido nei vienai komandai susikrauti ženklesnės persvaros, o jį būtų galima pavadinti "skrajojančio Petro", kaip P.Aleksonis buvo pramintas svetainės lankytojų, kėliniu, per kurį pelnė 16 iš 24 komandos taškų, tačiau šeimininkaujančios komandos krepšininkams nestokojant sugebančių pataikyti žaidėjų ir per kėlinį padarius vos vieną klaidą, ketvirtį "BC Spurto" penketui pavyko laimėti tik vieno taško skirtumu ir prieš didžiąją rungtynių pertrauką sumažinus bendrą deficitą iki 42:39.

Po pertraukos aikštelėn grįžusiems ne itin svetingai pasitinkančių priešininkus "Statybų vizijos & LVA" krepšininkams sėkmingai išpildant pozicinio žaidimo strategijas, pavyko neleisti P.Aleksoniui pakartoti antrojo kėlinio asmeninio pasirodymo, o per kėlinį įmetusi 14 taškų, svečių ekipa vis labiau klimpo patikimos gynybos gniaužtuose, kai oponentams sekėsi šiek tiek sėkmingiau – sėkmingai į žaidimą įsijungusio D.Petrausko bei jam padedančių komandos draugų dėka, "BC Spurto" žaidėjams suteikiant vis daugiau priežasčių panikai, pavyko skirtumą padidinti iki 9 taškų (62:53), prieš lemiamą rungtynių ketvirtį turint šiek tiek apčiuopiamesnę persvarą.

Kaip ir priešpaskutinio kėlinio pabaigą, taip ir ketvirtąjį kėlinį, šeimininkų ekipa pradėjo aktyviu spaudimu, neleisdama "BC Spurto" ekipai propaguoti žaidimo stiliaus, atsispindinčio jų komandos pavadinime, taip dar labiau padidindama savo persvarą iki rekordinės – 68:55. Visgi svečiai žūt būt nesistengė nusileisti ir daugiau nutolti neleido, o keletos sėkmingų atkarpų dėka sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 6 taškų, bet po sėkmingų D.Petrausko metimų, tritaškį smeigė A.Bartusevičius, nepalikdamas priešininkams vilčių net mintims apie pergalę. Komandoms apsikeitus dar keletu atakų, rungtynės baigėsi rezultatu 82:72, intrigą dėl kovos, norint patekti į kitą atkrintamųjų varžybų etapą, paliekant atsakomosioms rungtynėms, kur "BC Spurtas" bandys atsirevanšuoti ir panaikinti dešimties taškų deficitą.

Po rungtynių pralaimėjusi komanda, besigrauždama dėl nesėkmės, itin sparčiai nuskubėjo į rūbinę, o nugalėtojų treneris D.Velička teigė, jog komandose labai jautėsi atkrintamųjų varžybų nuotaikos ir dėl to žaidimas buvo gana chaotiškas ir išsiderinęs, tačiau pergale, nors ir ne itin dideliu skirtumu, yra priežasčių džiaugtis.

"Statybų vizijos & LVA" ekipoje pastebimiausias buvo M.Petrauskas, pelnęs 20 taškų, taip pat sėkmingai pasirodė D.Bakanas, tritaškiais sumetęs 15 taškų. Nuo jo nedaug atsiliko 12 taškų surinkęs L.Vadapolas, o po 11 pridėjo 3 blokus atlikęs A.Praprovas ir A.Bartusevičius.
Priešininkų gretose eilinį kartą nesustabdomas buvo P.Aleksonis, įmetęs 33 taškus, o jam neblogai talkino dvigubą dublį atlikęs E.Karpavičius, kuris pridėjo 10 taškų.

"Statybų vizija - LVA" nesunkiai įveikė "Atletą" (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:15 val.)"Statybų Vizija & LVA" įrodė pranašumą prieš "BC Spurtas" (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:27 val.)"Statybų Vizija - LVA" be didesnių sunkumų įveikė "ICE" ekipą (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 20:30 val.)"Statybų Vizija - LVA" nugalėjo "ARV" ekipą (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2008 gruodžio 28 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino "Krepsinis.net" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Statybų vizija - LVA" neatsilaikė prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Autofanai" įveikė "BC Spurtą" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Statybų vizija - LVA" sėkmingai pradėjo II turą (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)Sunki "Statybų vizija & LVA" pergalė (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:53 val.)