BANGA vs AUTOFANAI (64:81)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 08 d., Sekmadienis, 15:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Autofanai" nesunkiai nugalėjo "Bangos" ekipą

2009 kovo 08 d., Sekmadienis, 18:48 val., peržiūros: 4535

Šiandien (03.08) Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko kova tarp "Bangos" (šeimininkų) ir "Autofanų" (svečių). Pirmosios minutės geriau klostėsi autofanams, kurie nieko nelaukdami išsiveržė į priekį ir drausmingai puldami, bei gindamiesi vis didino savo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos ir nesunkiai laimėjo rezulatu (81:64).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Autofanų" spurtu (8:2). Tačiau varžovai šiek tiek pagerinę taiklumą ir gynybą po truputį pradėjo vytis savo varžovus ir kėlinio pabaigoje jau prisivijo iki minimumo. tačiau svečiai po dviejų rezultatyvių atakų padidino skirtumą iki 5 ir baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrasis ketvirtis prasidėjo atkaklia kova, bet ji ilgai netruko, nes netrukus svečiai spurtavo (11:2) ir išsiveržė į priekį 11 taškų skirtumu. Einant kėliniui į pabaigą šiek tiek atsigavo šeimininkai ir skirtumą sumažinę iki 5 taškų išėjo ilsėtis.

Po ilgosios pertraukos vaizdas pasikeitė "Autofanams" puikiai sekėsi relizuoti metimus ir puikiai gintis, tuo tarpu "Bangos" komandai sunkiau sekėsi atakuoti krepšinį, taip pat dažniau klysdavo gynyboje ir tai svečiams leido po trečiojo kėlinio susikrauti 19 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje "Autofanai" nemažino tempo, bet šiek tiek geriau pradėjo sektis ir šeimininkams kurie neleido dar labiau nutolt savo varžovams, taigi rezultatas beveik nepasikeitė ir "Autofanai" šventė pergalę rezultatu (64:81).

Pralaimėjusiųjų ekipoje išsiskyrė Mindaugas Daraškevičius įmetęs 25 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, taip pat pastebimas buvo Andrius Gedminas pridėjęs 14 taškų.

"Autofanų" ekipą į pergalę vedė Kęstutis Sakalauskas pelnęs 23 taškus, bei sugriebęs 10 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį, taip pat daug prisidėjo ir Renaldas Simanavičius įmetęs 22 taškus ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Po rungtynių "Bangos" ekipos treneris teigė, jog pralaimėjo, nes buvo sunku po vakarykščių rungtynių, o šiandien susirinko tik 5 žaidėjai, taigi labai greitai pavargo. Tuo tarpu laimėjusiųjų treneris nesureikšmino laimėjimo, kadangi tai buvo nesvarbios rungtynės abejom komandom.

"Autofanai" įveikė "BC Spurtą" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Banga" po sunkios kovos nugalėjo "Kauno Artmedia" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 18:23 val.)"Autofanai" nepatyrė didesnio vargo nugalėdami "Krepšinis. Net" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Autofanai" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Autofanai" sėkmingai debiutavo "Aukso lygos" pirmenybėse (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 20:55 val.)"Banga" nesunkiai susitvarkė su "Studentija" (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 21:43 val.)"Autofanai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Ice" komandą (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 20:19 val.)"Autofanai" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)Nesunki "Autofanu" pergalė (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:48 val.)Įtikinama "Bangos" pergalė (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 18:38 val.)