VILKIJOS TARP GĖLIŲ vs ISM (75:60)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Vilkijos žemės ūkio mokykla, Čekiškės g. 128, Vilkija LT-54223

"Vilkijos Tarp Gėlių" pergalė

2008 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 3191

Šiandien (12.22) "Aukso" lygoje, C pogrupyje "ISM", rezultatu 75:60 turėjo pripažinti aikštės šeimininkų „Vilkijos Tarp Gėlių“ pranašumą. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai išsiveržė į priekį ir niekada neleido savęs prisivyti ir tai jiems lėmė pergalę 15 taškų skirtumu.

Jau per pirmąją ataką gan lengvai taškus pelnė aikštės šeimininkai, nors iškart taškais atsakė svečių ekipa, bet toliau sekė svečių komandos kelios greitos atakos ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus 10:10. Galingai pradėję žaisti aikštės šeimininkai per likusias 5 kėlinio minutes neleido varžovam pelnyti nei vieno taško o patys pelnė 14 ir laimėjo pirmąjį kėlinį 24:10.

Antrajame kėlinuke rungtynių scenarijus išliko panašus. Komandos žaidimas buvo vienodas, taškus pelnydavo tai viena tai kita komanda. Nors svečiai bandė vytis varžovus, bet šeimininkai jiems to padaryti neleido, ir kėlinį laimėjo tais pačiais 14 taškų, 38:24.

Komandos grįžusios po didžiosios pertraukos atrodė vangiai, daug klydo. Svečiai ir toliau siekė susikraut didesnę persvarą, nenorėdami visų reikalų palikt paskutiniajam kėliniui. Bet dažnai skuboti metimai skriejo pro šalį. Bet svečiai to neišnaudojo, todėl šeimininkai laimėjo šį kėlinį minimalia persvarą 16:15 ir savo pranašumą padidino iki 16 taškų 54:39.

Paskutiniojo kėlinio vyko panašus žaidimas, šeimininkai neleido varžovams priartėti ir išsaugojo savo pranašumą. Šis kėlinys baigėsi taikiai 21:21, tačiau pergalę šeimininkai šventė 16 tašku skirtumu 75:60.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Paulius Stončius pelnęs 35 taškus ir sugriebęs 10 kamuolių.

Pralaimėjusioje ekipoje geriausiai atrodė Edvinas Aniulis pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 16 kamuolių.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sake jog viskas labai gerai, bet teisėjai davė muštis. Tai pat sakė, kad namuose ir penkiese nugalės visus.

ISM treneris pasakė tiesiog tai, jog nėra ką ir besakyti.

"Vilkijos Tarp Gėlių" namuose patyrė eilinę nesėkmę (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:03 val.)"Vilkijos tarp gėlių" įveikė "Atletas" komandą (2009 sausio 20 d., antradienis, 23:07 val.)Tik po įnirtingos kovos Vilkijos "Tarp gėlių" ekipa iškovojo pergalę (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:47 val.)Nerezultatyviose rungtynėse varžybose "Vilkijos tarp gėlių" komandos pergalė (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:17 val.)"BC Spurtas" nesunkiai nugalėjo Vilkijos "Tarp gėlių" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:36 val.)"Kauno SRC" užtikrintai įveikė "Vilkijos Tarp gėlių" (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 22:07 val.)"Varaida" tik po sunkios kovos palaužė Vilkijos "Tarp gėlių" ekipą (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 23:19 val.)Nesunki "Kauno Artmedia" pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:03 val.)"Kauno Artmedia" ekipa neatsilaikė prieš "Vilkijos tarp gėlių" komandą (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:22 val.)"ARV" tik ketvirtajame kėlinyje palaužė "ISM" (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:20 val.)