VILKIJOS TARP GĖLIŲ vs ICE (55:44)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Vilkijos žemės ūkio mokykla, Čekiškės g. 128, Vilkija LT-54223

Nerezultatyviose rungtynėse varžybose "Vilkijos tarp gėlių" komandos pergalė

2008 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 4330

Šiandien (11-05) "Vilkijos tarp gėlių" ekipa savo aikštėje priėmė "Ice" ekipa. Pirmoje varžybų pusėje abi ekipos žaidė apylygį žaidimą. Per pirmuosius du kėlinius nei vienai ekipai nepavyko pabėgti toliau į priekį. Antroje pusėje šeimininkai pajuto savo žaidimą ir susikrovė dviženklį pranašumą. Galutinis rezultatas buvo 55:44 (15:13, 15:13, 16:10, 9:8)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų atkovotu ginčo kamuoliu. Pirmosios kėlinio minutės nebuvo sėkmingos nei vienai ekipai. Per pusę ketvirčio komandoms pavyko pelnyti vos po 4 taškus. Antroje ketvirčio pusėje svečiai laimėję atkarpą šiek tiek nutolo nuo varžovų. Tačiau sėkmingiau sužaistas likęs laikas ir šeimininkai jau turėjo dviejų taškų persvarą 15:13.

Antrą kėlinį "Vilkijos tarp gėlių" komanda pradėjo pataikydami tolimą metimą. "Ice" ekipai nepavyko niekaip sumažinti turėto deficito, nes vos tik persvara ištirpdavo – priešininkai sužaisdavo geresnę atkarpą ir ją atstatydavo. Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatas buvo 30:26.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atsiplėšė nuo varžovų ir persvara išaugo iki 8 taškų. Nieko nelaukę "Ice" krepšininkai tą persvarą beveik panaikino ir priartėjo prie savo priešininkų iki 2 taškų. Per likusį laiką svečiai pataikė tik du metimus , o jų varžovai pelnę 9 taškus susikrovė 10 taškų persvarą 46:36.

Paskutiniame ketvirtyje abi komandos atrodė gan pavargusios ir žaidė lėtu tempu. Svečiai nesugebėjo sumažinti turėtos persvaros ir nerodė užsidegimo tai daryti. Galutinis rezultatas buvo 55:44

Tik po įnirtingos kovos Vilkijos "Tarp gėlių" ekipa iškovojo pergalę (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Vilkijos Tarp Gėlių" pergalė (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Kauno Artmedia" ekipa neatsilaikė prieš "Vilkijos tarp gėlių" komandą (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:22 val.)Nesunkiai pasiekta "Varaida" komandos pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:23 val.)"Vilkijos tarp gėlių" įveikė "Atletas" komandą (2009 sausio 20 d., antradienis, 23:07 val.)"BC Spurtas" nesunkiai nugalėjo Vilkijos "Tarp gėlių" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:36 val.)"Varaida" tik po sunkios kovos palaužė Vilkijos "Tarp gėlių" ekipą (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 23:19 val.)"Kauno SRC" užtikrintai įveikė "Vilkijos Tarp gėlių" (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 22:07 val.)Sunkiai pasiekta "KTK" komandos pergalė (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 19:04 val.),,ICE" nesunkiai palaužė nepilnos sudėties ,,ISM" komandą (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 22:27 val.)