VILKIJOS TARP GĖLIŲ vs BC SPURTAS (60:75)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 21 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Vilkijos vidurinė mokykla, Čekiškės g. 73, Vilkija LT-54225

"BC Spurtas" nesunkiai nugalėjo Vilkijos "Tarp gėlių"

2009 sausio 21 d., Trečiadienis, 23:36 val., peržiūros: 4141

Šiandien (01-21) Vilkijos " Tarp gėlių" savo namų salėje priėmė "BC spurtas" ekipą. Sėkmingai pradėjusi varžybas šeimininkų ekipa jau pirmojo kėlinuko viduryje prarado varžybų kontrolę , kurios jau nepavyko susigrąžinti. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 60:75.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingiau šeimininkų ekipai. Pelnę "sausus" šešis taškus jiems pavyko ne tik įsiveržti į priekį , tačiau ir priblokšti savo varžovus. Nieko nelaukę svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Po trumpos pauzelės ekipoms sugrįžus į aikštę vaizdas ryškiai pasikeitė. Svečiams pavyko perimti iniciatyvą. Kėlinio pabaigoje šeimininkams šiek tiek pavyko sumažinti deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 16:20.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai atstatė turėtą pranašumą (16:23). Kėlinio viduryje komandas skyrė vos minimalus skirtumas. Tačiau po nesėkmingos atkarpos šeimininkams ir vėl teko susirūpinti dėl padidėjusio deficito. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 32:40 (16:20).

Trečiojo kėlinio pradžioje žaidimas vyko banguotai. Abi ekipos keisdavosi sėkmingomis atakomis. Antroje ketvirčio pusėje svečiai pradėjo milžinišku greičiu tolti nuo savo varžovų. Jų pranašumas per kelias minutes išaugo iki 17 taškų (41:58). Iki kėlinio pabaigos šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 49:63 (17:23).

Paskutiniame ketvirtyje Vilkijos " Tarp gėlių" pradėjo pataikyti tolimus metimus , ir po truputį mažinti deficitą. Tačiau P.Aleksonio ir K.Bozos pastangomis "BC spurtas" atstatė dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę 15 taškų skirtumu 60:75 (11:12).

Po varžybų pakalbintas vienas iš didžiausių pergalės kalvių – Petras Aleksonis kaip vertina savo ekipos pasirodymą atsakė , kad jų ekipa susikaupė ir bandė sužaisti protingą krepšinį ir stengėsi žaisti įvairesnį žaidimą , atakuodami tiek iš vidutinio tiek iš tolimų distancijų.

"Varaida" tik po sunkios kovos palaužė Vilkijos "Tarp gėlių" ekipą (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 23:19 val.)"Kauno SRC" užtikrintai įveikė "Vilkijos Tarp gėlių" (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 22:07 val.)"Kauno Artmedia" ekipa neatsilaikė prieš "Vilkijos tarp gėlių" komandą (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:22 val.)"BC Spurtas" iškovojo triuškinančią pergalę Vilkijoje (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:12 val.)"BC Spurtas" iškovojo nesunkią pergalę (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:25 val.)"BC Spurtas" vos nepaleido pergalės (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:41 val.)Tik po įnirtingos kovos Vilkijos "Tarp gėlių" ekipa iškovojo pergalę (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:47 val.)"BC Spurtui" minimali pergalė nepadėjo (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 20:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse varžybose "Vilkijos tarp gėlių" komandos pergalė (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:17 val.)"BC Spurtas" iškovojo pergalę prieš "Atletą" (2009 kovo 06 d., penktadienis, 21:39 val.)