VILKIJOS TARP GĖLIŲ vs VARAIDA (81:89)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 28 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Vilkijos žemės ūkio mokykla, Čekiškės g. 128, Vilkija LT-54223

"Varaida" tik po sunkios kovos palaužė Vilkijos "Tarp gėlių" ekipą

2009 sausio 28 d., Trečiadienis, 23:19 val., peržiūros: 3178

Šiandien (01-28) Vilkijos gimnazijos sporto salėje susitiko dvi "Aukso" lygos ekipos Vilkijos "Tarp gėlių" (šeimininkai) ir "Varaida" (svečiai). Visas varžybas vyko įtempta kova. Tik paskutiniomis ketvirtojo kėlinio minutėmis svečiai susikaupė ir palaužė savo varžovus rezultatu 81:89 (27:29, 21:20, 11:21, 22:19).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo svečių sėkminga ataka. Kėlinuko viduryje abi ekipas skyrė vos vienas taškas , tačiau kėlinuko laikui einant link pabaigos svečių ekipai pavyko atitrūkti (19:26). Pajutę varžovų spurtą šeimininkai paprašo minutės pertraukėlės. Ši pertraukėlė buvo į naudą Vilkijos "Tarp gėlių" krepšininkams. Netrukus jiems pavyko sumažinti persvarą , o po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė vos 2 taškai 27:29.

Antrame ketvirtyje ir toliau ekipos kovojo taškas į tašką. Nei vienai ekipai nepavyko įtvirtinti savo pranašumo. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 48:49.

Trečiame kėlinyje "Varaida" įrodė , kad yra vertesni šiandien iškovoti pergalę. Kėlinuko viduryje jų persvara pasiekė dviženklį taškų pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 59:70.

Ketvirtame kėlinyje užvirė tikroji šių varžybų kova. Pirmąją kėlinio pusę svečiams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą. Tačiau įpusėjus ketvirčiui šeimininkai spurtavo ir perėmė iniciatyvą bei persvėrė rezultatą savo naudai (81:80). Šis kelių minučių spurtas iš jų pareikalavo per daug jėgų ir tokio pat tempo iki rungtynių galo jiems nepavyko išlaikyti. Pralaimėję paskutinę ir pačią svarbiausią varžybų atkarpą 9:0 šeimininkai turėjo pripažinti "Varaidos" pranašumą rezultatu 81:89.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė, kad jis yra labai nepatenkintas savo ekipos žaidimu šiose varžybose.

Tik po įnirtingos kovos Vilkijos "Tarp gėlių" ekipa iškovojo pergalę (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Varaida" po atkaklios kovos nugalėjo "Atletą" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 21:33 val.)"BC Spurtas" nesunkiai nugalėjo Vilkijos "Tarp gėlių" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:36 val.)"Kauno SRC" užtikrintai įveikė "Vilkijos Tarp gėlių" (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 22:07 val.)"Kauno Artmedia" ekipa neatsilaikė prieš "Vilkijos tarp gėlių" komandą (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Vilkijos Tarp Gėlių" pergalė (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Bangos Energetika & Diremta" išvykoje sutriuškino Vilkijos ekipą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 23:22 val.),,Varaida" be vargo susidorojo su ,,Kauno technikos kolegijos" ekipa (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:46 val.)"Varaida" sutriuškino "ICE" ekipą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:18 val.)"Varaida" iškovojo sunkią pergalę (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:13 val.)