BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS (76:63)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Ktu hidraulinės sistemos" neatsilaikė prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą

2008 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 23:57 val., peržiūros: 5810
Šį vakarą VDU sporto centre, Aukso lygos rungtynėse "Bangos energetika – Diremta" priėmė "KTU hidraulinių sistemų" krepšininkus. Po lygios ir įtemptos kovos pirmojoje mačo pusėje, įsivažiavę šeimininkai palaužė varžovus ir iškovojo pergalę rezultatu 76:63.

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė šeimininkai, tačiau KTU atstovai netruko išlyginti rezultato, o po penkių iš eilės T.Gudaičio taškų svečiai įgijo trijų taškų pranašumą – 4:7. Po keleto minučių "KTU hidraulinės sistemos" jau pirmavo 8:15. Antrojoje kėlinio pusėje puikaus "Bangos energetika – Diremta" lyderio M.Stropaus žaidimo dėka skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų, tokia persvarą ir baigėsi pirmas kėlinukas – 21:23 "KTU hidraulinės sistemos" naudai.

Antrajame kėlinyje tęsėsi įtempta kova, skirtumas tarp ekipų visą laiką buvo ne didesnis nei 4 taškai. Kėliniui einant į pabaigą A.Karbauskas penkiais taškais iš eilės išlygino rezultatą 3737, į tai T.Vasiliauskas (KTU) atsakė taikliu tritaškiu, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai – 42:40..

Po ilgosios pertraukos "Bangos energetika – Diremta" ėmė diktuoti rungtynių eigą. Vos prasidėjus ketvirčiui šeimininkai spurtavo 6:0 ir padidino persvarą iki 8 taškų (48:40), netrukus po to sekė dar aštuoni "bangiečių" taškai be atsako, o skirtumas pasiekė 11 taškų. "KTU hidraulinės sistemos" šiame kėlinyje nerado savo žaidimo nei gynyboje, nei puolime ir pralaimėjo ketvirtį 21:7 (63:47).

Paskutiniojo ketvirčio pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkams, šie dar kėlinuko pradžioje padidino pranašumą iki 21 taško (70:49). Vėliau atsigavo ir svečių ekipa, tačiau skirtumas buvo per didelis, kad pavyti varžovus. Antrojoje kėlinio pusėje 11:1 atkarpą sužaidę svečiai sumažino atsilikimą iki 11-os taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje "Bangos energetika – Diremta" pataikė porą baudų metimų ir iškovojo pergalę rezultatu 76:63.

Nugalėtojų gretose absoliučiai visuose statistikos punktuose geriausiai pasirodė Mindaugas Stropus, jis pelnė 15 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 41 naudingumo balą. 12 taškų pelnė Kristupas Rainys, 11 – Aurimas Karbauskas.
"KTU hidraulinės sistemos" ekipoje rezultatyviausias buvo Povilas Čižauskas – 13 taškų, 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 12 taškų surinko Tomas Gudaitis.

"Bangos energetika – Diremta" treneris Š.Liesis: "Rungtynių pradžioje ėjom kaip per vatą, buvo sunku įsibėgėti, po ilgosios pertraukos atsibudom, vieną kėlinį sužaidėm kaip reikiant ir pasimatė rezultatas. Bendrai nepasakyčiau, kad geros buvo rungtynės".
Abiejų ekipų treneriai arbitrų darbą įvertino aštuonetais.
"Vilkijos ecowood - tarp gėlių" neatsilaikė prieš "Bangos energetika- Diremta" ekipą (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 21:04 val.)"Tophouse & Amafora" namuose nugalėjo "Bangos energetika & Diremta" ekipą (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 18:19 val.)"Korys" po atkaklios kovos palaužė "Bangos Energetika - Diremta" komandą (2008 balandžio 01 d., antradienis, 22:04 val.)Netikėta "Atleto" pergalė prieš "Bangos Energetiką & Diremtą" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:26 val.) "KTU Hidraulinės sistemos" nesunkiai įveikė "Vilkijos Ecowood & Tarp Gėlių" (2008 vasario 16 d., šeštadienis, 23:11 val.)"KTU hidraulinės sistemos" iškovojo pergalę prieš "Statybų vizija & LVA" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Bangos energetika - Diremta" ekipai sensacijos sukurti nepavyko (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Užtikrinta "Bangos energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)"KTU Hidraulinės sistemos" sėkmingai kyla turnyrinėje lentelėje (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:46 val.)Antroji "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė antrajame etape (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 14:55 val.)