VILKIJOS "ECOWOOD & TARP GĖLIŲ" vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (52:64)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 03 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Vilkijos ŽŪM, Čekiškės g. 128, Vilkija

"Vilkijos ecowood - tarp gėlių" neatsilaikė prieš "Bangos energetika- Diremta" ekipą

2008 vasario 03 d., Sekmadienis, 21:04 val., peržiūros: 5215
Sekmadienio vakarą, Vilkijoje susitiko Aukso lygos ekipos:"Vilkijos "Ecowood – Tarp gėlių" ir "Bangos energetika – Diremta". Pradžioje vykus normaliai kovai, vėliau komandos lyg sustojo ir pradėjo galvoti vien tik apie puolimą beveik visiškai pamiršdami kas yra pelnyti taškus. Taigi po tokios nerezultatyvios antrosios rungtynių pusės pergalę į Kauną išsivežė Šarūno Liesio auklėtiniai nugalėję vilkijiečius 12 taškų skirtumu rezultatu 64:52.

Rungtynių pradžia žadėjo intriguojančią dvikovą: iki pirmojo kėlinuko vidurio komandos kovėsi taškas į tašką, nors visąlaik žingsneliu priekyje buvo "Bangos energetika – Diremta" krepšininkai. Svečiai pasiekė saugesnę persvarą, spurtavę 7:0 (10:17) ir ją išsaugojo iki kėlinuko pabaigos, kuris baigėsi rezultatu 18:24.

Prasidėjus antrajam kėliniui Vilkijos krepšininkai taikliais tritaškiais griovė svečių susikurtą persvarą, įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik 4 taškai – 31:35, tačiau tada 11:0 spurtavo "Bangos energetika – Diremta" ir išsiveržė į priekį 31:46. Antrasis kėlinukas baigėsi rezultatu 33:46.

Po ilgosios pertraukos komandos perėjo į gynybinį žaidimą, o puolime abi ekipos atrodė nekaip. Nė vienos komandos krepšininkams nesisekė realizuoti daugumos metimų (trečiajame kėlinyje per penkias minutes buvo pelnyti tik du taškai). Kėlinio pabaigoje svečiai pataikė kelis metimus iš eilės ir laimėjo kėlinuką 6:9 (39:55).

Paskutinysis ketvirtis taip pat buvo blankus, žaidėjams nekrito iš beveik visų padėčių. Du tritaškius šiame kėlinyje pataikę šeimininkai kiek sumažino savo atsilikimą, tačiau "Bangos energetika – Diremta" įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 52:64.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė D.Naudžiūnas pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius, 14 taškų pelnė M.Stropus, 12 M.Švegžda.
Šeimininkams 16 taškų pelnė K.Greičius (15 atkovotų kamuolių), M.Grurskas pelnė 15.
"Ktu hidraulinės sistemos" neatsilaikė prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)"Tophouse & Amafora" namuose nugalėjo "Bangos energetika & Diremta" ekipą (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 18:19 val.)"Korys" po atkaklios kovos palaužė "Bangos Energetika - Diremta" komandą (2008 balandžio 01 d., antradienis, 22:04 val.)"Tophouse - Amafora" įveikė "Vilkijos Ecowood - Tarp gėlių" ekipą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 21:24 val.)Netikėta "Atleto" pergalė prieš "Bangos Energetiką & Diremtą" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:26 val.)Vilkijos "Ecowood-Tarp Gėlių" rungtynių pabaigoje palaužė "Dumblą" (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 22:58 val.)Vilkijos "Ecowood-Tarp Gėlių" paskutinėmis sekundėmis palaužė "Krepsinis.net" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:51 val.)"Bangos energetika - Diremta" ekipai sensacijos sukurti nepavyko (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Užtikrinta "Bangos energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)"Bangos energetika - Diremta" sutriuškino "Dumblą" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)