IDOMUS vs KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS (78:94)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 10 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84., Kaunas

Antroji "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė antrajame etape

2008 vasario 10 d., Sekmadienis, 14:55 val., peržiūros: 5165
Pirmosiose sunkaus sekmadienio rungtynėse "Aukso" lygos D pogrupyje "Idomus" savoje aikštėje priėmė "KTU Hidraulinių Sistemų" komandą. Lygi kova vyko tik pirmosiomis minutėmis. Nuo pirmojo kėlinio vidurio svečiai perėmė iniciatyvą ir žaisdami gražų, komandinį krepšinį krovėsi pranašumą bei iškovojo pergalę rezultatu 78:94.

Rungtynių pradžioje aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Pirmajam kėliniui įpusėjus "KTU Hidraulinės Sistemos", tarsi, įjungė aukštesnę pavarą ir pagrinde taiklių tritaškių dėka ėmė krautis pranašumą. Po dešimties minučių "Idomus" atsilikinėjo dešimčia taškų – 17:27.

Antrajame ketvirtyje vyravo gražus žaidimas taškas į tašką. Svečiai dar kiek padidino atotrūkį ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė skaičiai 36:51.

Po pertraukos geriau sekėsi šeimininkams, kurie trečiojo kėlinuko pradžioje pelnę septynis taškus be atsako sumažino skirtumą iki vienženklio. Visgi, po paprašytos minutės pertraukėlės "KTU Hidraulinės Sistemos" atsitiesė ir spurtavusios 10:3 vėl įgijo saugią persvarą. Prieš paskutinį kėlinį svečiai pirmavo 13-a taškų – 57:70.

Kad ir kaip šeimininkai besistengė ketvirtajame kėlinuke jiems niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. "KTU Hidraulinės Sistemos" žaisdamos komandinį krepšinį išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 78:94.

Po susitikimo nugalėtojų žaidėjas Povilas Čižauskas kalbėjo: "Gražios rungtynės. Pergalę lėmė, tai kad atsakingai žiūrėjom į šias rungtynes iš vakaro nebaliavojom, todėl susirinko nedaug pachmielingų žaidėjų."

"Idomus" gretose 36 taškus pelnė Marius Neščiokas, 22 – Vytenis Preidis (8 atk. k.). Dvigubą dublį atliko blaivybės puoselėtojas Mantas Lenkus (13 taškų, 12 atk. k.).

"KTU Hidraulinių Sistemų" ekipoje 23 taškus surinko Justinas Leitanas, 21 – Tomas Gudaitis, 17 – Marius Markevičius, 12 – Saulius Klimkevičius, 11 – Tadas Vasiliauskas.

Abi komandos rungtynių teisėjams skyrė po 10 balų.
"KTU Hidraulinės sistemos" ekipos pirmoji pergalė antrame etape (2008 sausio 29 d., antradienis, 23:30 val.)Triuškinanti "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 00:14 val.)Dar viena "KTU Hidraulinės Sistemos" pergalė (2007 gruodžio 22 d., šeštadienis, 22:16 val.)"Era+Eternit" po nesunkios kovos nugalėjo "KTU Hidraulinių Sistemų" komandą (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)"KTU hidraulinės sistemos" iškovojo pergalę prieš "Statybų vizija & LVA" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:41 val.)Skaudi "ARV" pamoka "KTU hidraulinėms sistemoms" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Tophouse & Amfora" užtikrintai įveikė "KTU Hidraulines Sistemas" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 15:11 val.)"Bangos energetika & Diremta" nukovė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 22:33 val.)"Korys" įveikė "KTU hidraulinės sistemos" ekipą (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:48 val.)"Era+Eternit" antroje rungtynių pusėje palaužė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 22:04 val.)