BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs TOPHOUSE (103:89)Auksas » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Bangos Energetika & Diremta" padovanojo savo moterims pergalę

2007 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 23:16 val., peržiūros: 3036
Šį šventinį ketvirtadienio vakarą "Aukso" lygoje prasidėjo ketvirtfinalio kovos – "Bangos Energetika & Diremta" savoje aikštėje priėmė "Tophouse". Rungtynės vyko permainingai. Šeimininkai galingai sužaidę antrąjį kėlinį buvo įgiję 22-jų taškų persvarą, bet svečiai parodė charakterį ir paskutiniajame ketvirtyje savo atsilikimą sugebėjo sumažinti iki trijų taškų. Visgi energetikai išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 103:89, tuo pačiu žengdami didelį žingsnį pusfinalio link.

Dvikovos pradžioje aikštėje vyravo lėtas pozicinis krepšinis. "Bangos Energetika & Diremta" savo puolimą grindė tritaškiais metimais, tuo tarpu "Tophouse" žaidė per priekį ir taškus rinko iš po krepšio. Kelias pirmąsias minutes kiek geriau sekėsi svečiams, kurie pamažu didino savo atotrūkį. Skirtumui išaugus iki šešių taškų šeimininkai suskubo prašyti minutės pertraukėlės. Po jos energetikai žaidė tiksliau ir panaikino skirtumą. Po pirmųjų dešimties rezultatyvių minučių minimalią persvarą turėjo
"Bangos Energetika & Diremta" – 31:30.

Antrąjį ketvirtį daug sėkmingiau pradėjo šeimininkai pelnę 15-a taškų be atsako. "Tophouse" atrodė sutrikę prieš aktyvią gynybą ir be perstojo džiugino varžovus klaidomis. Svečiams nepadėjo ir minutės pertraukėlė, po jos
"Bangos Energetika & Diremta" ir toliau presingavo priešininkus ir kėlinio viduryje turėjo solidžią 19-os taškų persvarą. Vien per šį kėlinuką "Tophouse" žaidėjai padarė 13 klaidų, bet ir šeimininkai buvo priversti mokėti už aktyvią gynybą bei per pirmus du kėlinius prasižengė net 18 kartų. Ketvirčiui artėjant į pabaigą žaidimas išsilygino ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 63:43.

Po pertraukos aikštėje vyko neakivaizdi
"Bangos Energetikos & Diremtos" žaidėjo Dariaus Naudžiūno ir "Tophouse" krepšininko Andriaus Urbanavičiaus dvikova. Pirmąsias penkias trečiojo kėlinuko minutes tik šie žaidėjai savo ekipoms rinko taškus. Šį kėlinį vyravo daug ramesnis žaidimas ir skirtumas praktiškai nekito. Svečiai niekaip nesugebėdami pakreipti rungtynių sau naudinga linkme ketvirčio pabaigoje pradėjo nervintis. Išlieję susikaupusį pyktį ant teisėjų "Tophouse" vyrai pradėjo žaisti akivaizdžiai geriau bei spurtavę 12:2 ženkliai aptirpdė savo taškų deficitą. Prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė aštuoni taškai – 76:68.

Ir ketvirtajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė. "Tophouse" išnaudodama savo priekinę liniją mažais žingsneliais artėjo prie varžovų ir liki dvikovos pabaigos likus keturioms minutėms komandas skyrė vos trys taškai.
"Bangos Energetikos & Diremtos" ekipai, tai suveikė, tarsi, šaltas dušas. Šeimininkai po paprašytos minutės pertaukėlės vėl pradėjo žaisti lyg iš natų bei spurtavo 15:4. Svečiai po šio nokdauno atsitiesti nebesugebėjo. Energetikai išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 103:89.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris Šarūnas Liesis kalbėjo:"Playoff'ai yra playoff'ai, jų visai kita svarba bei kitas moralinis nusiteikimas. Kiekvienos rungtynės labai svarbios. Per atkarpas, kai žaisdavom aktyviai pavykdavo išsiveržt į priekį ir 20-čia taškų, bet kai reikėdavo pakeisti ritmą, žaidimas išsiderindavo ir skirtumas iš karto sumažėdavo, todėl nesu patenkintas tokiu komandos žaidimu, nes vyrai ne visada vykdė kas jiems buvo sakoma".

"Bangos Energetikos & Diremtos" gretose trigubą dublį atliko Mindaugas Stropus – 22 taškai, 15 atkovotų kamuolių, 10 išprovokuotų pražangų. Rezultatyviausias buvo Darius Naudžiūnas pelnęs 22 taškus bei atkovojęs 8 kamuolius. 20 taškų surinko Kristupas Rainys, 15 – Ričardas Brovka.

"Tophouse" ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Andrius Matuzevičius pelnęs 27 taškus. Net trys žaidėjai svečių gretose atliko dvigubą dublį: Mindaugas Žalys – 22 taškai, 10 kamuolių; Andrius Urbanavičius – 19 taškų, 11 kamuolių; Mindaugas Sandonavičius – 13 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių.

"Bangos Energetika & Diremta" susitikimo teisėjams Povilui Čižauskui ir Tomui Baniui atitinkamai skyrė 8 ir 7 balus, "Tophouse" arbitrų darbo vertinti nenorėjo.
"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo bronzą (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:03 val.)"Bangos energetika - Diremta" išvykoje šventė trečiąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:43 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškopė į pusfinalį (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" komandai (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 23:28 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Neveronis" (2007 vasario 23 d., penktadienis, 00:30 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 00:14 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė varžovus ir pagerino lygos rekordą! (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:21 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 18:22 val.)Sėkmingas "Bangos energetikos & Diremtos" startas antrajame etape (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 23:38 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesunkiai įveikė "Alšėnus" (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:05 val.)