KTU EiWI vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (51:68)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 06 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salė, Studentų g. 48, Kaunas LT-51367

"Bangos Energetika & Diremta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo

Krepšį atakuoja nugalėtojų gretose naudingai žaidęs Linas Lukoševičius
2007 sausio 06 d., Šeštadienis, 18:22 val., peržiūros: 3388
Šį šeštadienį "Aukso" lygos B pogrupyje "KTU EiWI" savoje aikštėje priėmė "Bangos Energetiką & Diremtą". Studentai energetikams sugebėjo priešintis tik pirmąjį ketvirtį, svečiai iškovojo gana nesunkią pergalę rezultatu 51:68.

Nuo pat dvikovos pradžios aikštėje dominavo greitas krepšinis, tai lėmė didelį abiejų ekipų klaidų skaičių. Kova vyko taškas į tašką ir po pirmųjų dešimties nerezultatyvių minučių svečiai turėjo poros taškų pranašumą – 12:14.

Antrajame ketvirtyje "Bangos Energetika & Diremta" ženkliai pagerino tiek savo gynybą, tiek puolimą ir ėmė tolti nuo varžovų. "KTU EiWI" žaidėjams labai sunkiai sekdavosi rasti kelių varžovų krepšio link. Studentams niekaip nesisekė stabdyti ir įsibėgėjusios energetikų puolimo mašinos, užduotį ypač apsunkino, tai jog "Bangos Energetika & Diremta" neturėjo aiškaus lyderio ir jų puolimas buvo labai įvairus. Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatas buvo 24:38.

Ir po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. "KTU EiWI" ir toliau strigo priešininkų gynyboje, skirtumas pamažu augo. Svečiai per trečiąjį kėlinuką dar kiek padidino savo pranašumą ir prieš paskutinįjį ketvirtį turėjo jau 19-os taškų persvarą – 33:52.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo tik formalumas. Svečių ekipos treneris į aikštę išleido mažiau žaisti gaunančius žaidėjus. "Bangos Energetika & Diremta" sugebėjo paskutinįjį ketvirtį netgi pralaimėti dviems taškais, tačiau rezultatui didesnės reikšmės tai neturėjo ir nuodėjus finaliniams teisėjo švilpukui jis buvo 51:68.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis teigė, kad pirmosios rungtynės šiais metais buvo gana neblogos. Pasak trenerio pergalę lėmė, tai, kad paprasčiausiai šiandieniniai varžovai yra silpnesni nei jo ekipa.

"KTU EiWI" gretose rezultatyviausias buvo Nerijus Ūsas pelnęs 14 taškų, 13 įmetė Tomas Baumila, 10 – Donatas Budginas.

"Bangos Energetikos & Diremtos" ekipoje 17 taškų surinko Kristupas Rainys. Dvigubą dublį atliko Linas Lukoševičius – 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių. 10 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Darius Naudžiūnas.
"Bangos Energetika & Diremta" iškopė į pusfinalį (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesunkiai įveikė "Alšėnus" (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:05 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 00:14 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo bronzą (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:03 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė varžovus ir pagerino lygos rekordą! (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:21 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Neveronis" (2007 vasario 23 d., penktadienis, 00:30 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Alšėnų" krepšininkus (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Bangos Energetika & Diremta" padovanojo savo moterims pergalę (2007 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Ketvirtoji "Bangos Energetikos - Diremtos" pergalė aukso lygoje (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 00:21 val.)"Bangos energetika - Diremta" išvykoje šventė trečiąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:43 val.)