ALŠĖNAI vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (47:68)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 12 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

"Bangos Energetika & Diremta" nesunkiai įveikė "Alšėnus"

Darius Naudžiūnas (Bangos energetika & Diremta)
2006 gruodžio 12 d., Antradienis, 22:05 val., peržiūros: 4106
Šį antadienio vakarą "Aukso" lygos B pogrupyje autsaideriai "Alšėnai" priėmė vienus iš favoritų "Bangos Energetiką & Diremtą". Kaip ir buvo tikėtasi pergalę rezultatu 47:68 iškovojo svečiai, nors ir nedemonstruodami tokio žaidimo kokį gali.

Susitikimo pradžioje dauguma abiejų komandų atakų buvo nerezultatyvios, žaidėjai neretai klydo. Šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik penktąją pirmojo ketvirčio minutę. Nepaisant dažnų klaidų "Bangos Energetika & Diremta" pamažu didino savo pranašumą. Per pirmąsias dešimt minučių "Alšėnai" pelnė vos 5 taškus ir pirmajam kėliniui pasibaigus rezultatas buvo 5:19. Abiejų komandų žaidėjai sugebėjo suklysti net 15 kartų.

Ir po trumpos pertraukėlės vaizdas aikštėje nesikeitė – vyravo padrikas ir chaotiškas žaidimas. Aikštės šeimininkai kiek pagerino puolimą ir skirtumas nebeaugo taip greit. Dvikovoje netrūko ir kuriozinių epizodų, žaidėjai neretai įsigudrindavo pramesti visiškai laisvi iš po krepšio, o kartais iš po krepšio mestas kamuolys net neliesdavo lanko. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 17:38.

Trečiajame kėlinyje "Alšėnai" tęsė klaidų šou. "Bangos Energetikos & Diremtos" vyrai išnaudodami varžovų dovanėles spurtavo 14:2 ir nepaliko klausimų dėl rungtynių nugalėtojo. Po trijų ketvirčių ekipas skyrė 25 taškai – 31:56.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo tik formalumas, svečiai žaidė atsipalaidavę ir netgi sugebėjo pralaimėti ketvirtąjį kėlinį 4 taškais. Susitikimas baigėsi rezultatu 47:68.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris Šarūnas Liesis nebuvo patenkintas savo žaidėjų nusiteikimu šioms rungtynėms. Pasak trenerio dažnas klaidas lėmė, tai jog vyrai nevertino varžovų ir jau prieš rungtynes buvo nusiteikę, jog bet kuriuo atveju laimės.

"Alšėnų" gretose vos trys žaidėjai pelnė taškus: Gediminas Vasiliauskas (10 atkovotų kamuolių) įmetė 20, Tomas Klimavičius – 15, Ričardas Pauliukonis – 12.

"Bangos Energetikos & Diremtos" ekipoje rezultatyviausias buvo Darius Naudžiūnas pelnęs 14 taškų, 11 įmetė Linas Lukoševičius.
"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 00:14 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Neveronis" (2007 vasario 23 d., penktadienis, 00:30 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Alšėnų" krepšininkus (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 18:22 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" komandai (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 23:28 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškopė į pusfinalį (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Bangos Energetika & Diremta" su kaupu atsilygino už pernykštį pralaimėjimą "Krepšinis.net" (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:57 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo bronzą (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:03 val.)"Bangos Energetika & Diremta" padovanojo savo moterims pergalę (2007 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"BC TIF" lengvai sutriuškino "Alšėnus" (2007 sausio 16 d., antradienis, 22:15 val.)