DINAMO vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (56:107)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno Medicinos universiteto sporto salė, M.Jankaus g. 2, Kaunas LT-50275

"Bangos energetika & Diremta" sutrypė varžovus ir pagerino lygos rekordą!

Midaugas Stropus (Bangos energetika - Diremta) varžovams įkalė net 4 blokus
2006 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 15:21 val., peržiūros: 5053

Šiandien KMU sporto salėje susitiko "Dinamo" bei "Bangos energetikos & Diremtos" komandos. Pergalę, triuškinančiu rezultatu 107:56, iškovojo svečiuose žaidę "Bangos energetikos & Diremtos" krepšininkai. Jiems taip pat pavyko pagerinti vieną lygos rekordą. Jų sąskaitoje net 14 blokuotų metimų.

Intriga buvo tik pirmosiomis rungtynių minutėmis, kuomet nei vienai ekipai nepavyko išsiveržti į priekį – 2:2, 4:4, 6:6. Tačiau vėliau iniciatyvą tvirtai į savo rankas perėmė svečiai ir pradėjo po truputi tolti nuo priešininkų – 12:6, 18:8. Žymiai galingesni „Bangos energetikos & Diremtos“ žaidėjai ryškiai pranoko šeimininkus kovoje dėl atšokusio kamuolio. Po pirmojo ketvirčio komandas skyrė 10 taškų.

Niekas nepasikeitė ir antrajame kėlinuke. Svečiai ir toliau sparčiai rinko taškus taip toldami nuo priešininkų. Jiems nemaišė net daromos klaidos, kuriomis nesugebėjo pasinaudoti „Dinamo“ žaidėjai. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkų deficitas jau siekė 18 taškų.

Po pertraukos rungtynių scenarijus nei kiek nepakito. „Bangos energetikos & Diremtos“ ekipos treneris leido pasižymėti visiems krepšininkams, kurie net neketino atsipalaiduoti ir neleido oponentams priartėti. Po trijų ketvirčių skirtumas jau buvo pasiekęs 33-jų taškų ribą.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir nieko nelėmė. Jau buvo aiškus nugalėtojas iš anksto. Tačiau ir šią rungtynių atkarpą svečiai laimėjo 18 taškų ir šventė galutinę pergalę triuškinančiu rezultatu 107:56.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Darius Naudžiūnas ir Kristupas Rainys, pelnę po 21 tašką. Naudingiausias buvo Mindaugas Stropus, įmetęs 16 taškų ir atkovojęs 15 kamuolių ( 33 naud.kfc.). Linas Lukoševičius prie pergalės pridėjo 17 taškų ir 11 sugriebtų kamuolių ( 23 naud.kfc.).

Šeimininkų ekipoje po 14 taškų surinko Tomas Kentra ir Lukas Steikūnas.

"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 00:14 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškopė į pusfinalį (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo bronzą (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:03 val.)"Bangos Energetika & Diremta" padovanojo savo moterims pergalę (2007 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Neveronis" (2007 vasario 23 d., penktadienis, 00:30 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 18:22 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Alšėnų" krepšininkus (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 16:47 val.)Ketvirtoji "Bangos Energetikos - Diremtos" pergalė aukso lygoje (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 00:21 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" komandai (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 23:28 val.)"Bangos energetika - Diremta" išvykoje šventė trečiąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:43 val.)